Floyd Mayweather został Honorowym Członkiem Fancy Bears Metaverse

Floyd Mayweather został Honorowym Członkiem Fancy Bears Metaverse

Amerykański bokser dołączył do klubu posiadaczy spersonalizowanych tokenów NFT z wizerunkami misiów, zyskując tytuł Honorowego Członka Fancy Bears Metaverse.

Fancy Bears Metaverse zostało okrzyknięte „polską odpowiedzią na Bored Ape Yacht Club”, czyli elitarnego klubu posiadaczy grafik z małpami, których wartość sięga od kilkuset tysięcy do kilku milionów zł. Osoby należące do Metaklubu Fancy Bears stają się z kolei właścicielami niewymienialnych tokenów (NFT) w postaci cyfrowych grafik przedstawiających różne wizerunki „stylowych misiów”, które zastępują zdjęcia profilowe w social mediach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Właścicielem i pomysłodawcą Fancy Bears jest firma Fanadise, o której zrobiło się głośno po wypuszczeniu do sprzedaży w formie NFT cyfrowej miłości influencerki Marti Renti oraz skanu 3D ciała Dody. Polska firma ogłosiła, że Członkiem Honorowym Fancy Bears Metaverse został Floyd Mayweather.

Legenda amerykańskiego boksu i jeden z najlepiej zarabiających sportowców na świecie zyskał własnego spersonalizowanego misia, którego zaprezentował w swoich mediach społecznościowych. Fancy Bear nie zastąpił jednak dotychczasowego awataru boksera na kontach na Twitterze czy Facebooku, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych członków elitarnego klubu.

Twórcy Fancy Bears Metaverse ogłosili, że z okazji dołączenia do „rodziny Metaverse” Mayweather podarował firmie 20 par rękawic bokserskich z własnym autografem. Jedna z rękawic zostanie przekazana na aukcję WOŚP, a pozostałe dołączą do kolekcji NFT, aby następnie trafić w ręce wybranych posiadaczy Fancy Bears.

fot. floydmayweathertwitter.com/FloydMayweather

PS
Ozzy Osbourne wypuścił własną kolekcję „mutujących nietoperzy” w formie tokenów NFT.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij