Wielki turniej gry w kręgle dla seniorów, czyli Dzień Babci i Dziadka w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wielki turniej gry w kręgle dla seniorów, czyli Dzień Babci i Dziadka w Galerii Młociny

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka Galeria Młociny wspólnie z MK Bowling zorganizowali dla warszawskich seniorów aktywną niespodziankę – wielki turniej gry w kręgle. Centrum handlowe zadbało o atrakcyjne nagrody dla uczestników oraz zwycięzców. Inicjatywa odbędzie się 21 stycznia.

Centrum handlowe zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywie wszystkich seniorów, którzy ukończyli już 60 lat. Wielki turniej gry w kręgle dla seniorów w Galerii Młociny odbędzie się już w piątek 21 stycznia w godzinach 12:00-15:00 w kręgielni MK Bowling. Turniej będzie miał charakter indywidualny, ale jak najbardziej istnieje możliwość zgłaszania większej liczby osób, a tym samym spędzenia miło oraz aktywnie piątkowego popołudnia w gronie znajomych. Tego dnia na twarzach wszystkich uczestników z pewnością nie zabraknie szczerego uśmiechu, a na Bielany przywołany zostanie duch sportowej, zdrowej rywalizacji!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zgłoszeń należy dokonywać osobiście w kręgielni, która znajduje się na poziomie 2 lub pod numerem telefonu 600 800 556. Dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców zapewniono również atrakcyjne nagrody. Wśród nich m.in. pamiątkowe puchary, bony na zakupy do Galerii Młociny, a także zaproszenia do Multikina i strefy gastronomicznej Spotkania i Dania. Podczas wydarzenia każdy z zawodników rozegra 2 gry, których suma zdecyduje o zajętym miejscu. Do półfinału awansuje najlepsza 32, spośród której zostanie wyłonionych 16 finalistów. O miejscach w finale zdecyduje wynik jednej gry od zera.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij