Grupa CIECH przekaże 200 tys. maseczek na potrzeby WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa CIECH przekaże 200 tys. maseczek na potrzeby WOŚP

Grupa po raz kolejny włącza się w organizację wydarzenia po to, by zapewnić bezpieczeństwo organizatorom i wolontariuszom tej wyjątkowej akcji charytatywnej. Certyfikowane maseczki ochronne klasy FFP3, zgodne ze standardem europejskim EN 149:2001 posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny.

„Przejrzyj na oczy” to hasło przewodnie jubileuszowej edycji zbiórki organizowanej przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy w swojej historii Fundacja zbiera środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci - w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna zbiórka odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia (30.01.2022 roku) z udziałem 120 tysięcy wolontariuszy, którzy będą tradycyjnie kwestować z puszkami i WOŚP-owymi czerwonymi serduszkami na ulicach całej Polski i w wielu miejscach na świecie. Pandemia nie odpuszcza, dlatego w tym roku Fundacja WOŚP również skorzysta ze sprawdzonych rozwiązań w zakresie dostępu do środków ochrony osobistej, w tym 200 tys. najwyższej jakości maseczek przekazanych przez Grupę CIECH. Będą one dostępne również dla organizatorów i wolontariuszy pracujących w przestrzeniach studia telewizyjnego i koncertowego w Warszawie, skąd w świat popłynie transmisja 30. Finału WOŚP. Dla komfortu i zapewnienia poczucia bezpieczeństwa uczestników warszawskiego Finału, każda osoba obsługująca transmisję oraz goście w studiu będą mogli korzystać z maseczek od Grupy CIECH.

Mimo utrzymującej się pandemii ruszamy z kolejnym, jubileuszowym Finałem Orkiestry. Gramy radośnie, odpowiedzialnie. W tej trudnej covidowej rzeczywistości nadal chcemy zagrać pięknie, kolorowo, a przede wszystkim bezpiecznie, dlatego przypominamy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w organizację 30. Finału, by dbali o siebie, zwracali uwagę na prawidłowe noszenie maseczki czy dezynfekcję rąk – mówi Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji WOŚP.

W tym roku wolontariusze i organizatorzy Orkiestry będą mieć dostęp do najwyższej klasy polskich maseczek ochronnych. W trudnych czasach ciągle trwającej pandemii, wzorem ubiegłego roku, pomagamy zwiększyć poziom bezpieczeństwa tysiącom świetnych ludzi, którzy z optymizmem i dobrą energią ruszają, by pomóc potrzebującym – mówi Dawid Jakubowicz, prezes zarządu CIECH S.A.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij