Kolarska marka Decathlonu partnerem COFIDIS Cycling Team

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolarska marka Decathlonu partnerem COFIDIS Cycling Team

Van Rysel, marka własna Decathlonu, specjalizująca się w sprzęcie oraz akcesoriach do kolarstwa szosowego, została partnerem francuskiej drużyny kolarskiej COFIDIS. Przez najbliższe dwa sezony Van Rysel dostarczać będzie kolarzom stroje startowe i treningowe.

Van Rysel to marka stworzona przez Decathlon, która od początku istnienia bardzo mocno związana jest ze światem kolarstwa, a w proces tworzenia i testowania produktów zaangażowani są profesjonalni kolarze. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 2022 roku Van Rysel wraca do UCI World Tour, dzięki partnerstwu z francuską drużyną kolarską COFIDIS. Współpraca ta pozwoli marce na dalszy rozwój oferty dedykowanej amatorom kolarstwa. Prace nad strojami dla zawodników COFIDIS trwały przez ostatnie pół roku. Dzięki możliwości korzystania z doświadczeń jednej z najlepszych kolarskich drużyn świata UCI World Teams, marka zyska cenną wiedzę, która będzie podstawą do udoskonalania produktów tworzonych dla klientów Decathlon.

– Odczuwamy wielką dumę ze względu na partnerstwo z zespołem COFIDIS, ugruntowujące pozycję marki Van Rysel w świecie kolarstwa na najwyższym poziomie – mówi Nicolas Pierron, lider projektu w marce Van Rysel. – Naszym celem jest budowa prężnie działającego projektu, który umożliwi zespołowi COFIDIS i jego zawodnikom korzystanie z najnowocześniejszych produktów. Współpraca ta to także możliwość dalszego udoskonalania naszych sprzętów, tak aby klienci Van Rysel mogli cieszyć się produktami kolarskimi najwyższej jakości – dodaje Pierron.

Rowery, odzież oraz akcesoria Van Rysel dostępne są w sklepach Decathlon i na decathlon.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij