„31 łabędzi i jezioro” – rusza nowa kampania Orange

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„31 łabędzi i jezioro” – rusza nowa kampania Orange

Ruszyła kolejna odsłona kampanii Orange na kartę w formacie „Trudna przyjaźń”, reklamująca wyjątkową ofertę „No limit” – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 31 GB i 31 dni za darmo.

W zimowej odsłonie kampanii zobaczymy występujący już od kilku lat w reklamach Orange duet aktorski – Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego. Tym razem panowie wybrali się do teatru zobaczyć absolutny hit sezonu – balet „31 łabędzi i jezioro”. Panom, podziwiającym tańczące łabędzie, nasuwają się skojarzenia z innym hitem – ofertą Orange na kartę. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania będzie realizowana w telewizji, radiu i internecie, w tym w mediach społecznościowych. Powstał 30-sekundowy spot, który można obejrzeć w telewizji na kanałach należących m.in. do Polsatu, TVN. Ponadto kreacje będą emitowane w mediach społecznościowych w specjalnie dedykowanych formatach.  

Kampanię przygotowano w agencji Leo Burnett Warszawa we współpracy z Orange Polska. Film wyprodukowało studio Graffiti. Postprodukcję przygotowało studio Orka. Za udźwiękowienie odpowiada studio Lunapark. Reżyserował Michał Gazda. Planowanie i zakup mediów zostały powierzone domom mediowym Initiative i Value. Za odsłonę kampanii w social mediach odpowiada Follow Agency.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij