Wylicytuj w aukcji WOŚP komputer gamingowy Predator i pojedynek z Janem Błachowiczem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wylicytuj w aukcji WOŚP komputer gamingowy Predator i pojedynek z Janem Błachowiczem

Komputer gamingowy Predator 9000 z autografem Jana Błachowicza został właśnie wystawiony na aukcji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo zwycięzca licytacji rozegra z Mistrzem MMA pojedynek w wybraną wspólnie grę.

Darczyńcami Predatora Orion 9000  są firmy: Acer oraz @IntelPolska, a Jan Błachowicz włączy się do gry poprzez bezpośredni pojedynek 1:1 ze zwycięzcą licytacji. To licytujący będzie mógł zaproponować grę do przeprowadzenia pojedynku i spróbować pokonać naszego Mistrza MMA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prawdziwa okazja dla gamerów

Jak podkreślają twórcy aukcji – zwycięzca doświadczy niezapomnianych wrażeń zarówno w trakcie pojedynku z Błachowiczem, jak i kolejnych rozgrywkach na Predatorze. To maszyna ekstremalna, stworzona do obalania cywilizacji, podbijania armii i zwyciężania. Dodatkowe błogosławieństwo Mistrza MMA przed bitwą oraz autograf Janka Błachowicza uwieczniony permanentnym pisakiem na obudowie komputera, będą stale przypominały o niezwykłym rodowodzie i historii tej maszyny.

Ta aukcja jest możliwa dzięki trzem partnerom: Janowi Błachowiczowi, firmie Acer właścicielowi marki Predator oraz @IntelPolska.

Mamy wspólne odpowiedzialności i wspólne moce, trzeba je wykorzystywać dla dobra innych.

Link do aukcji: allegro.pl/oferta/predator-orion-9000-pojedynek-z-blachowiczem-11753791691.

Historyczna licytacja

Licytacja podczas tegorocznego 30. Finału WOŚP ma szczególne, symboliczne znaczenie dla Jana Błachowicza. Pierwszy finał WOŚP odbył się w 1993 roku, dokładnie wtedy, gdy Janek, 10-letni wówczas chłopak z Cieszyna, rozpoczął regularne treningi, które z czasem doprowadziły go do zawrotnej kariery w mieszanych sztukach walki MMA oraz tytułu Mistrza Świata największej, globalnej federacji UFC.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij