Plej z Allegro na WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Plej z Allegro na WOŚP

W tym roku na Allegro wszyscy grają, licytują, pomagają WOŚP – aktorzy, sportowcy, muzycy, komicy, influencerzy.… absolutnie WSZYSCY! A my pomagamy im pomagać. W imieniu Allegro agencja Plej zaprosiła do współpracy prawie 170 (!) gwiazd, które przekazały cenne przedmioty na aukcje Allegro dla WOŚP.

To największa dotychczasowa akcja w zakresie influencer marketingu, jaką mieliśmy przyjemność prowadzić. Aż 168 gwiazd kina, TV, internetu, sportu, kultury i sztuki. Część z nich przygotowywała więcej niż jedną aukcję. Wszystkie gwiazdy wspieraliśmy w przygotowywaniu filmów, opisów aukcji i w samym też procesie ich wystawiania. Nagraliśmy ponad 40 video, w których nasze gwiazdy przedstawiają swoje przedmioty. Łącznie udało nam się stworzyć ponad 200 licytacji i wszystkie wstawiliśmy na przygotowaną przez nas stronę aukcje.wosp.org.pl – wylicza Mariusz Graca 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wciąż trwa kilkadziesiąt aukcji. Warto też dodać, że w tym roku po raz pierwszy nie tylko gwiazdy przekazywały przedmioty na licytacje. Każdy mógł pomagać w Rzeczach od Serca, przekazując na aukcje to, co uważa za cenne. Ta wyjątkowa kampania poruszyła bardzo wiele osób – zarówno gwiazd, jak i hojnie licytujących. Na aukcyjnym liczniku Allegro jest już ponad 30 milionów złotych! A aukcje na rzecz WOŚP na Allegro trwają jeszcze do 14 lutego i wciąż można znaleźć tam prawdziwe perełki!

Więcej informacji oraz licytacje dostępne są na: aukcje.wosp.org.pl.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij