Bartłomiej Kupiec dołączył do zespołu SEC Newgate CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartłomiej Kupiec dołączył do zespołu SEC Newgate CEE

Zespół SEC Newgate CEE poszerzył się o nowego senior advisora – do agencji dołączył Bartłomiej Kupiec, specjalizujący się w obszarze komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu kryzysowym i public affairs.

Bartłomiej Kupiec ma ponad osiemnastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał realizując dziesiątki projektów dla klientów z sektora energetycznego, nieruchomości, przemysłowego, publicznego oraz zdrowotnego. Przygotowywał i realizował strategie związane z procesami przejęć, dużych inwestycji, rebrandingu, wejścia marek na polski rynek, transformacji biznesowych czy głębokich restrukturyzacji wewnątrz firm. Dbał o wizerunek prezesów oraz wspierał zarządy w przygotowywaniu planów komunikacji komplementarnych z ich strategiami rozwoju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed dołączeniem do SEC Newgate CEE Bartłomiej Kupiec pracował przez ponad cztery lata w MSL, głównie dla klientów z obszaru zdrowotnego i energetycznego. Wcześniej ponad 6 lat wspierał zespół agencji Partner of Promotion, realizując projekty dla sektora nieruchomości, przemysłu i publicznego. Swoje pierwsze szlify jako PR-owiec zdobywał w agencjach CrossMedia oraz ComPress. Realizowane przez niego projekty były laureatami polskich i zagranicznych konkursów branżowych, m.in.: Złotych Spinaczy, SABRE Awards czy Magellan Awards.

Bartłomiej Kupiec jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończył również podyplomowe Studia Public Relations w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij