Treningi z Janem Błachowiczem i Jerzym Dudkiem oraz wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko na aukcjach WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Treningi z Janem Błachowiczem i Jerzym Dudkiem oraz wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko na aukcjach WOŚP

Superbet wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez działalność swoich ambasadorów, wystawiając na licytację m.in. treningi czy wyjazd na mecz u boku takich gwiazd sportu jak: Jan Błachowicz, Jerzy Dudek i Sławomir Peszko.

Trening z mistrzem

Dwugodzinne spotkanie z Janem Błachowiczem odbędzie się w kultowym miejscu dla polskiego MMA – Warszawskim Centrum Atletyki w kwietniu 2022 r. (dokładny termin do indywidualnego ustalenia). Zwycięzca aukcji będzie miał więc okazję nie tylko odbyć trening z mistrzem, ale również zapoznać się ze warszawską świątynią mieszanych sztuk walki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Golf z legendą

Trening golfowy z Jerzym Dudkiem to oczywiście nie wszystko. Zwycięzca, podczas spotkania, będzie miał również możliwość zjedzenia lunchu na polu golfowym. Lokalizacja i termin wydarzenia pozostają do indywidualnego ustalenia ze zwycięzcą aukcji.

Na mecz z Peszkinem

Aukcja dotyczy wspólnego wyjazdu i oglądania na żywo wybranego meczu w jednej z czołowych europejskich lig ze Sławomirem Peszko. Wyjazd, po ustaleniu ze zwycięzcą aukcji, odbędzie się w trakcie rundy wiosennej wybranej ligi. Organizator wydarzenia pokrywa koszt biletu, lotu oraz hotelu. Wybór ligi i meczu zostanie dokonany na podstawie aktualnych obostrzeń pandemicznych obowiązujących w Europie.

Mini jedzie do WOŚP, a ponad 200 tys. zł nadal do zdobycia

Dodatkowo na aukcję trafił również należący do Superbet legendarny, błękitny Mini Cooper. Samochód zbudowany został przez kierowcę rajdowego Grzegorza Dudę na potrzeby programu TVN Turbo ,,Klimek kontra Duda”. Aktualna aukcja to nie pierwsza przygoda Mini z WOŚP. Podczas finału Orkiestry w 2020 roku to wyjątkowe auto zostało wystawione na aukcji charytatywnej i wylicytowane za prawie 77 tys. złotych. Po odkupieniu przez Superbet od zwycięzcy aukcji, „Cwaniak” stał się jedną z głównych nagród w darmowej grze Supergame Jackpot prowadzonej przez bukmachera. W minionej już edycji gry nie wyłoniono jednak głównego zwycięzcy, a Superbet zdecydował o wystawieniu auta na licytację WOŚP.

Skąd wzięła się idea wystawienia błękitnego krążownika szos na aukcję charytatywną? Warto wiedzieć, że ów Mini Cooper dostępny był do wygrania w Super Game Jackpot – darmowej grze od Superbet, gdzie wraz z 225 tys. złotych stanowił nagrodę główną. Mimo przekazania auta na szczytny cel, gracze mogą nadal uczestniczyć w ekscytującym wyzwaniu typowania meczowych wyników. Super Game Jackpot jest darmową grą w formie quizu, gdzie można zgadywać wyniki spotkań drużyn piłkarskich. Można jedynie wygrywać, nic nie tracąc. Poza 225 tys. zł wygrać można inne nagrody pieniężne – już od 1 poprawnego typu. W nowej edycji Super Game Jackpot, gracze będą mogli wygrać Harleya-Davidsona Pan America.Do tej pory grający w tej darmowej grze wygrali ponad 1 600 000 zł!


i

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij