Cinkciarz.pl i Tinder z kampanią promocyjną z okazji walentynek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cinkciarz.pl i Tinder z kampanią promocyjną z okazji walentynek

Walentynkowa promocja w marketplace na portalu Cinkciarz.pl daje użytkownikom Tindera możliwość zakupu subskrypcji premium o 25 proc. taniej. Płatności w eStore fintechu w dowolnej z 28 walut są możliwe za pomocą systemu Cinkciarz Pay, w tym portfelem walutowym.

W marketplace fintechu Cinkciarz.pl można kupić, w dowolnej z 28 walut, produkty cyfrowe, takie jak: gry, muzyka, audiobooki, e-booki, dostęp do VOD, karty podarunkowe, kody aktywacyjne, vouchery i oprogramowanie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród nowości w eStore Cinkciarz.pl są dostępne dwie subskrypcje premium aplikacji Tinder: Tinder Plus i Tinder Gold. W ramach wspólnej akcji walentynkowej, w okresie 14-28 lutego 2022 r., oba produkty są o 25 proc. tańsze. Promocja kampanii obejmuje banery na stronie internetowej Cinkciarz.pl oraz działania w social mediach.

Marketplace Cinkciarz.pl jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu użytkownicy mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, m.in. za pomocą portfela walutowego, BLIK, Google Pay, Apple Pay, PayPal, karty Visa i MasterCard, przelewów online Pay-By-Link, Trustly, Skrill czy iDEAL.

Link do promocji: estore.cinkciarz.pl/promocja.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij