Każdy uśmiech jest inny, dlatego wybieraj pasty świadomie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Każdy uśmiech jest inny, dlatego wybieraj pasty świadomie!

„Wybieraj pasty świadomie” to akcja stworzona z myślą o wyjątkowości każdego uśmiechu. Celem akcji jest zachęcenie konsumentów do odwiedzania aptek i wybrania wspólnie z farmaceutą specjalistycznych past do zębów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego uśmiechu.

Częste szczotkowanie oraz regularne wizyty kontrolne w gabinecie stomatologicznym to ważne, ale  niewystarczające elementy prawidłowej higieny jamy ustnej. Akcja „Wybieraj pasty świadomie” ma na celu zwrócenie uwagi na fakt, iż kompleksowa pielęgnacja zębów oparta jest  na odpowiednim doborze specjalistycznej pasty. „Wybieraj pasty świadomie” gwarantuje możliwość  skorzystania z profesjonalnych porad farmaceutów, którzy pomogą dobrać specjalistyczną pastę do zębów uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Akcja prowadzona jest  w aptekach na terenie całego kraju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Styl życia, dieta czy ogólna kondycja naszego organizmu to czynniki mające istotny wpływ na zdrowie zębów. Z tego powodu niezwykle istotne jest rozpoznanie naszych potrzeb i dostosowanie do nich odpowiednich metod pielęgnacji zębów. Nadwrażliwość zębów, kwasowa erozja szkliwa, krwawiące dziąsła – to powszechne, choć często ignorowane dolegliwości jamy ustnej. Tymczasem, aby im zapobiec lub wyeliminować ich uciążliwe objawy wystarczy zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej. Osiągniemy to poprzez odpowiedni wybór i regularne stosownie specjalistycznej pasty do zębów.

Marki parodontax®, Sensodyne® oraz ProSzkliwo oferują szeroki wybór specjalistycznych past do zębów, opracowanych z myślą o zapewnieniu profesjonalnej ochrony jamy ustnej dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego konsumenta.

parodontax® – specjalistyczna pasta do zębów, która zapewnia ochronę przed podrażnieniami dziąseł, wzmacnia je, przyśpiesza ich gojenie, jak również dokładnie oczyszcza zęby i zapewnia uczucie długotrwałej świeżości. Zawiera unikalną kombinację soli mineralnych i naturalnych wyciągów z ziół.

Sensodyne® – specjalistyczna pasta do zębów, która przynosi ulgę osobom cierpiącym na nadwrażliwość. Dzięki unikalnej formule odbudowuje wrażliwe zęby oraz tworzy trwałą warstwę ochronną na powierzchni odsłoniętej zębiny i wewnątrz otwartych kanalików zębinowych. Stosowana codziennie przynosi ulgę w bólu i zapewnia długotrwałą ochronę wrażliwych miejsc zębów.

ProSzkliwo – specjalistyczna pasta do zębów pomagająca zachować zdrowe, mocne szkliwo, odpowiednio chroniąc je każdego dnia przed następstwami działania kwasów. Dzięki paście ProSzkliwo, przy każdym szczotkowaniu zębów minerały wnikają w głąb osłabionego szkliwa aktywnie je utwardzając. Optymalna formuła z fluorkiem wzmacnia osłabione szkliwo i zapobiega rozpuszczaniu jego pozostałych warstw.

Internetowy konkurs  „Wybieraj pasty świadomie”

W ramach akcji „Wybieraj pasty świadomie” można wziąć udział w internetowym konkursie organizowanym na stronie www.wybierajpastyswiadomie.pl . Aby do niego przystąpić, należy do 8 sierpnia przesłać zdjęcie swojego uśmiechu, a następnie zachęcić znajomych z Facebooka, aby spróbowali go rozpoznać. Wygrają ci, których uśmiech zidentyfikuje największa liczba osób. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody w postaci aparatów fotograficznych z funkcją wykrywania uśmiechu. W ramach konkursu przyznanych zostanie również tysiąc zestawów produktów do higieny jamy ustnej marki Sensodyne®. Finałem konkursu będzie umieszczenie najpopularniejszych zdjęć uśmiechów na billboardzie, który we wrześniu zawiśnie w centrum Warszawy.

Partnerem „Wybieraj pasty świadomie”  jest GSK, producent specjalistycznych past do zębów parodontax®, Sensodyne® oraz ProSzkliwo.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij