SEC Newgate CEE rozpoczyna współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SEC Newgate CEE rozpoczyna współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED

Po ubiegłorocznych projektach realizowanych dla firm z branży farmaceutycznej, wyrobów medycznych oraz związanych z telemedycyną, agencja SEC Newgate CEE rozszerza swoją działalność o współpracę z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Wyrobów Medycznych POLMED.

To kolejny krok do rozbudowy dywizji SEC Newgate CEE HEALTH, która specjalizuje się w obsłudze branży farmaceutycznej, medycznej, ubezpieczeń zdrowotnych oraz realizuje projekty związane z profilaktyką zdrowotną i zdrowym stylem życia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SEC Newgate CEE obsługuje Izbę POLMED w zakresie corporate & public affairs support. Agencja będzie odpowiedzialna również za relacje z mediami. Kontrakt został podpisany w styczniu 2022 r. na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Zespołem obsługującym klienta kieruje Bartłomiej Kupiec, senior advisor, który pracuje z Szymonem Dziewięckim, junior PR executive. Dodatkowe zadania projektowe realizują teamy creative i digital. Konsultantów wspiera również Karol Poznański, managing partner /HEALTH.

– Chcemy być obecni w każdej dyskusji dotyczącej dostępności wyrobów medycznych dla pacjentów. Do tego niezbędne są działania komunikacyjne i dialog z kluczowymi interesariuszami. Dodatkowo szykujemy się do bardzo ważnych dla nas obchodów 20-lecia Izby i chcemy być jeszcze bardziej widoczni. Zdecydowaliśmy się na współpracę z SEC Newgate CEE, ponieważ to agencja z niezwykle doświadczonym i sprawnym zespołem konsultantów, specjalizującym się w zagadnieniach zdrowia publicznego – mówi Arkadiusz Grądkowski, prezes Izby POLMED.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij