PUMA łączy siły z Alfa Romeo F1 Team ORLEN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PUMA łączy siły z Alfa Romeo F1 Team ORLEN

PUMA dołączy do zespołu Alfa Romeo F1 Team ORLEN jako nowy oficjalny dostawca sprzętu wyścigowego. PUMA dostarczy pełną gamę ubrań, w których kierowcy zespołu, Valtteri Bottas i Zhou Guanyu, będą przygotowywać się do pierwszego wyścigu sezonu 2022 Formuły 1 w Bahrajnie.

Najnowszy członek rodziny PUMA, Alfa Romeo F1 Team ORLEN, posiada długoletnie dziedzictwo w sportach motorowych, a także ekscytującą parę kierowców w Formule 1 na sezon 2022. PUMA będzie wspierać zespół najnowszymi innowacjami i technologiami w zakresie odzieży wyścigowej, oferując superlekkie tkaniny i dopasowane do potrzeb zawodników kombinezony i buty. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kokpicie bolidu Alfa Romeo F1 Team ORLEN drzemie ogromny potencjał i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy ich w pogoni za podium. Bardzo cieszymy się, że będziemy wspierać Zhou Guanyu jako pierwszego chińskiego kierowcę Formuły 1. Jego udział jest ważnym krokiem milowym w rozwoju tego sportu w jego ojczyźnie. Co więcej, to przyjemność kontynuować współpracę z Valtterim Bottasem, który jest częścią rodziny PUMA już od 2017 roku – powiedział James Clark, szef marketingu sportów motorowych w PUMA.

Oprócz odzieży wyścigowej dostosowanej do potrzeb kierowcy w kokpicie bolidu, PUMA zadba również o to, aby załoga Alfa Romeo F1 Team ORLEN funkcjonowała na najwyższym poziomie zarówno na torze, jak i podczas przygotowań do weekendu wyścigowego, wspierając zespół najnowszym sprzętem treningowym.

Aby dopełnić całości, PUMA dostarczy zespołowi Alfa Romeo F1 Team ORLEN obuwie: zespół będzie nosił buty tej marki na torze jako część swojego ekwipunku podróżnego, przemieszczając się po całym świecie w sezonie 2022.

Witamy PUMA w rodzinie Alfa Romeo F1 Team ORLEN z otwartymi ramionami. Podobnie jak nasz zespół, marka ma długą i dumną historię w sporcie i stała się synonimem jakości i innowacji. Pomogą nam w osiąganiu dobrych wyników, nie tylko poprzez umożliwienie naszym kierowcom i załodze trenowania i startowania w zawodach na najnowszym sprzęcie, dostosowanym do ich potrzeb, ale także poprzez kontynuowanie prac badawczo-rozwojowych w celu zapewnienia coraz lepszego wyposażenia – powiedział Frédéric Vasseur, dyrektor zespołu Alfa Romeo F1 Team ORLEN.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij