Tomasz Jakubiak rzuca mięsem w filmach dla Delikatesów Centrum

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Jakubiak rzuca mięsem w filmach  dla Delikatesów Centrum

Delikatesy Centrum rozpoczęły współpracę z Tomkiem Jakubiakiem, znakomitym kucharzem, kulinarnym influencerem i jurorem programu MasterChef Junior.

Cykl filmów edukacyjnych o chwytliwym tytule „Jakubiak rzuca mięsem" ma wzmocnić pozycję Delikatesów Centrum jako specjalisty w kategorii mięs i wędlin. Tomek Jakubiak z właściwym sobie wdziękiem i bezpośredniością dzieli się z widzami swoją ekspercką wiedzą: podpowiada, jak wybrać i rozpoznać najlepsze mięso i wędliny, a także zachęca do odwiedzania lady mięsnej w Delikatesach Centrum.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Seria edukacyjna z Jakubiakiem obejmuje 9 odcinków, które będą ukazywały się raz w tygodniu. Ukoronowaniem każdego odcinka jest potrawa, przygotowana przez Jakubiaka według jego autorskiego przepisu.

Tomek nie tylko komponuje doskonałe smaki, ale jest także świetnym showmanem, który potrafi zaciekawić widza swoimi kulinarnymi opowieściami. W filmach chcieliśmy pokazać, że gotowanie jest łatwiejsze, gdy ma się do wyboru doskonale produkty mięsne z Delikatesów Centrum – mówi Marcin Nowak, dyrektor kreatywny agencji MullenLowe Warsaw. 

Kreacją, strategią i przygotowaniem działań zajęła się agencja Mullenlowe Warsaw. Za produkcję odpowiada Cooking Media. W komunikacji wykorzystano Kanały YT, FB oraz stronę www Delikatesów Centrum.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij