Centrum Medyczne Damiana i Szpital Medicover rozpoczęły współpracę z serwisem Booksy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Centrum Medyczne Damiana i Szpital Medicover rozpoczęły współpracę z serwisem Booksy

Od teraz konsultacje u lekarzy specjalistów w Centrum Medycznym Damiana, a także w Szpitalu Medicover można rezerwować przez Booksy, czyli aplikację, która zdobywa serca i telefony Polaków.

Centrum Medyczne Damiana i Szpital Medicover jako pierwsza sieć placówek medycznych rozpoczęły współpracę z serwisem do umawiania wizyt Booksy. Pacjenci zyskują możliwość rezerwacji terminu online przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, czyli także poza godzinami pracy recepcji i infolinii. Po stronie klienta korzystanie z Booksy z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne w celu umówienia wizyty do specjalisty jest darmowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Decyzja ta była podyktowana przede wszystkim wygodą pacjentów. Naszym celem jest oferowanie usług w nowoczesnym stylu i dopasowanych do klienta. Nasze placówki to miejsce, gdzie kontakt z lekarzem jest na wyciągnięcie ręki – szybko, bez zbędnego czekania w kolejce czy długiego oczekiwania na wizytę u specjalisty, a teraz także za pomocą aplikacji. Centrum Medyczne Damiana jako pierwsza sieć placówek medycznych wprowadza to rozwiązanie, wiedząc, że coraz więcej pacjentów woli rezerwować wizyty przez internet niż kontaktować się telefonicznie – mówi Marek Kubicki, członek zarządu Centrum Medycznego Damiana.

 Pacjenci posiadający abonament od dawna mogą umawiać wizyty w Szpitalu Medicover przez portal i aplikację Medicover Online. Uruchomienie rezerwacji poprzez aplikację Booksy będzie udogodnieniem dla naszych pacjentów korzystających z wizyt poza abonamentem Medicover, które – jak wierzymy – zostanie przez nich pozytywnie przyjęte. Dla naszego personelu to z kolei oznacza jeszcze sprawniejsze zarządzanie grafikami wizyt w naszym Szpitalu – komentuje Anna Nipanicz-Szałkowska, dyrektor Szpitala Medicover.

Booksy to uniwersalna aplikacja, dzięki której użytkownicy mogą się umówić na wiele zróżnicowanych usług. Poza fryzjerem, kosmetyczką czy barberem, poprzez aplikację można się również umówić do banku, salonu telekomunikacyjnego, fizjoterapeuty, a teraz również do  placówek medycznych. Bardzo się cieszę, że Centrum Medyczne Damiana i Szpital Medicover, które są wiodącymi markami na rynku medycyny prywatnej zaufały nam i dołączyły do Booksy – mówi Łukasz Szymak, country manager Booksy Polska. 

Rezerwacji wizyt w CMD i Szpitalu Medicover przez Booksy można dokonać poprzez aplikację mobilną w systemach iOS i Android.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij