Użytkownicy Samsung Smart TV z dostępem do CDA Premium

Użytkownicy Samsung Smart TV z dostępem do CDA Premium

CDA Premium to płatna usługa typu VOD umożliwiająca dostęp do tysięcy filmów i seriali. Aplikacja pojawi się także na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2018-2021.

Katalog filmów i seriali udostępnianych na platformie CDA od lat cieszy się dużą popularnością internautów. Niezwykle istotny jest jednak fakt, że legalny dostęp do tysięcy licencjonowanych produkcji mają jedynie użytkownicy wersji Premium, natomiast darmowe treści, które trafiają na CDA.pl to w dużej mierze user generated content.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Samsung postanowił poszerzyć ofertę aplikacji dostępnych na swoich telewizorach smart i umożliwić użytkownikom dostęp do kolejnej płatnej usługi typu VOD. 

W ofercie CDA Premium znajdziemy filmy praktycznie wszystkich gatunków, od kina akcji, kryminałów i komedii, przez kino obyczajowe i dramat, po głośne i nagradzane filmy dokumentalne. CDA Premium to także jeden z największych wśród polskich platform VOD katalog filmów dla najmłodszych: od animowanych bajek, po fabularne filmy familijne dla całej rodziny. Warto też wspomnieć, że w ramach CDA Cinema odbywają się premiery filmów niepokazywanych dotąd w Polsce – promuje usługę Samsung. 

Tym sposobem użytkownicy telewizorów smart marki Samsung, oprócz filmów i seriali Netflixa, HBO Max czy Amazon Prime, zyskują dostęp do kolejnych 10 tys. produkcji.

fot. Samsung

PS 
Wśród platform VOD niezmiennie największą popularnością cieszy się Netflix. Jakie jeszcze serwisy z filmami i serialami podbiły serca internautów w 2021 roku?

PS 2
Do większej popularności serwisów VOD przyczyniła się pandemia. Badania pokazują, że w 2020 roku większe zainteresowanie usługą wideo na żądanie wykazało 51% badanych. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij