Czy tokeny NFT zniszczą nasze środowisko? #TRENDBOOK (podcast)

Czy tokeny NFT zniszczą nasze środowisko? #TRENDBOOK (podcast)

Tokeny NFT w wynikach wyszukiwań są już popularniejsze od kryptowalut. Popularne kolekcje – takie jak Bored Ape Yacht Club są już rozpoznawalne na całym świecie. Nic dziwnego, że marki zaczynają korzystać z tokenów NFT, ale czy powinny? Sprawdź specjalny odcinek NowyMarketing Podcast.

Niewymienialne tokeny, znane także jako tokeny NFT to oparte o blockchain cyfrowe „produkty”. Tokenizacji poddaje się już wszystko – sztukę, ludzkie ciało, czy nawet „uczucie”. Bored Ape Yacht Club, Fancy Bears Metaverse, CryptoPunks – to tylko niektóre najpopularniejsze kolekcje NFT, które osiągają niesłychaną wartość.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fenomenem tokenów NFT zainteresowały się takie marki jak Adidas czy polskie Maspex. Z tokenów chcą korzystać także studia gamedevowe, choć gracze przeciwko nim się buntują. I właśnie – dlaczego biznes jest często tak zachwycony tokenami NFT, a konsumenci wręcz przeciwnie? Czy ślad węglowy pozostawiany przez tokeny NFT jest rzeczywistym problemem? Czy NFT mają realne zastosowania dla konsumentów? Czy to kolejna spekulacja?

Na te i wiele innych pytań w naszym specjalnym odcinku NowyMarketing Podcast poświęconemu stricte tokenom NFT odpowiadają eksperci branżowi: Bartek Bilicki ze SmartVerum i Krzysztof Ścibiorek z Norion.

To epizod, który powstał wraz z wydaniem naszego Trendbooka poświęconego trendom w marketingu – w tym także tokenom NFT. Więcej informacji o nich znajdziesz w nim, jak i w rozszerzonej wersji artykułu na naszej stronie internetowej.

Pobierz Trendbook NowegoMarketingu 2022

Sprawdź również:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij