Netizens wspiera Modernizację Wrocławskiego Węzła Wodnego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Netizens wspiera Modernizację Wrocławskiego Węzła Wodnego

Od przeszło dwóch lat w dorzeczu Odry prowadzone są prace w ramach Modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego. Światło dzienne ujrzał właśnie drugi spot informujący o tej inwestycji, przygotowany przez Interaktywny Dom Produkcyjny Netizens na zlecenie konsorcjum Grontmij Artelia Ekocentrum.

Netizens jest odpowiedzialna za działania promujące Modernizację Wrocławskiego Węzła Wodnego. W ramach tych działań wspiera organizację konferencji poświęconych projektowi, zajmuje się projektowaniem ulotek i plakatów informacyjnych, a także pełnym przygotowaniem spotów telewizyjnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszym filmie ukazującym postęp prac modernizacyjnych wykorzystano dron - Quadcopter, który wykonał zdjęcia z lotu ptaka.

Wśród planowanych działań znajduje się jeszcze jeden spot telewizyjny oraz dokumentujący postęp prac oraz kilkuminutowy film podsumowujący przebieg Modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego.

Celem inwestycji jest zapewnienie ochrony przeciwpowodziowej mieszkańcom dorzecza Odry poprzez wyeliminowanie lub zmniejszenie częstotliwości i zasięgu wylewów. Inicjatywa jest niezwykle istotna, jako że województwo dolnośląskie jest jednym z najbardziej zagrożonych powodzią obszarów w Polsce. Prowadzone prace obejmują budowę nowych i przebudowę już istniejących wałów przeciwpowodziowych na terenie powiatu wrocławskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij