Ruszyły zgłoszenia do KTR i Innovation 2022

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyły zgłoszenia do KTR i Innovation 2022

Synergia projektów pozwala doceniać pomysłowość i twórczość marketingową oraz biznesową na różnych etapach jej drogi – od pierwszej iskry po zrealizowany koncept. Od tegorocznych edycji wprowadzone zostają bezpłatne zgłoszenia: w KTR dla freelancerów, a w Innovation dla startupów. Ponadto, Zarząd KTR rozbudował kategorie Fotografia, Ilustracja oraz Technology, a Komitet Innovation rozwinął sekcję biznes. Projekty przyjmowane będą do 27 maja.

KTR i Innovation konsekwentnie tworzą wspólną przestrzeń, w której ważny jest nie tylko zrealizowany, angażujący odbiorców projekt, lecz także idee dopiero zapoczątkowane, będące w fazie rozwoju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Grono jurorskie KTR skupia się na tych projektach, które przybrały konkretną formę i mogą pochwalić się rezultatami, podczas gdy jury Innovation kieruje uwagę na wcześniej nieodkryte idee, zaskakujące w sposobie wdrażania i/ lub działania.

– Tak, w tym roku po raz kolejny będziemy razem. I znowu, po raz kolejny, jest to rok szczególny. Rok, w którym tworzymy platformę AdAid.eu i zachęcamy globalną społeczność kreatywną do wsparcia talentów z Ukrainy. To rok, w którym wszyscy chcielibyśmy sprawić, aby pomysły miały siłę przerywania wojen. Tegoroczne jury będzie jednak z dużą ostrożnością oceniać pomysły, które dotyczyć mogą tego tematu, zwracając uwagę na te, które są w stanie realnie odmienić sytuację ludzi w Ukrainie lub zwrócić uwagę społeczności na problem krzywdy wyrządzanej drugiemu człowiekowi – podkreślił Maciej Waligóra, przewodniczący zarządu KTR, executive creative director DDB Warszawa.

W tym roku, w regulaminach konkursowych znalazły się zapisy o ewentualnych podmiotach zgłaszających prace, a jednocześnie naruszających standardy praw człowieka. Zapisy są konsekwencją obecnej sytuacji wywołanej wojną w Ukrainie.

Ważne daty w konkursach:

  • Termin zamknięcia zgłoszeń – do 27 maja 2022 r.
  • Gala – 7 października 2022 r.

KTR: ktr.org.pl
Innovation: innovation.sar.org.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij