GoldenGrid awansuje i zyskuje liderów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenGrid awansuje i zyskuje liderów

W GoldenGrid, marce pod parasolem GoldenSubmarine dedykowanej projektom UX/UI i analitycznym, pojawiło się dwóch nowych liderów. Awanse na stanowiska szefów teamów uzyskali doświadczeni Krzesimir Ostrowski i Michał Maliszewski.

Nowy UI team leader, Krzesimir Ostrowski, to doświadczony grafik, który na pokład GoldenSubmarine zawitał w 2016 roku. W swoim portfolio ma zrealizowane projekty interfejsów dla takich wymagających marek jak: Amica, SuperPharm, Carrefour czy Wedel. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT na kierunku Grafika.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał Maliszewski od kwietnia objął stanowisko UX team leader. Swoje zdolności rozwija w GoldenSubmarine od 2015 roku. Zrealizował projekty UX dla stron internetowych, aplikacji mobilnych i e-commerce’ów takich firm jak Carrefour, Amica, Super-Pharm, Honda, ING Bank Śląski, BNP Paribas czy NIVEA. Poza projektowaniem interfejsów i makiet, umiejętnie koordynuje też procesy projektowe, prowadzi analizy danych, prowadzi warsztaty z klientami czy badania z użytkownikami.

GoldenGrid został wydzielony ze struktury GoldenSubmarine w 2021 roku, jako marka dedykowana projektom UX, UI i analitycznym. Z powodzeniem realizuje projekty m.in. dla firm Super-Pharm, Carrefour, Amica, SGH czy SKODA. GoldenGrid z miesiąca na miesiąc dynamicznie się rozwija, zdobywając klientów i poszerzając możliwości zespołu. Ten, pod kierownictwem Rafała Niemczynowicza, liczy obecnie już 12 specjalistów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij