Rolę rzeczniczki prasowej w PAH objęła Helena Krajewska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rolę rzeczniczki prasowej w PAH objęła Helena Krajewska

Helena Krajewska zastąpiła na stanowisku Rafała Grzelewskiego, który pełnił rolę rzecznika od 2018 r.

Helena Krajewska pracę w PAH rozpoczęła w marcu 2020 r. na stanowisku specjalistki ds. współpracy z mediami w Biurze Prasowym organizacji. Dołączyła do zespołu PAH po ponad 2,5 roku pracy w Forum Obywatelskiego Rozwoju, polskim think tanku, gdzie pełniła rolę koordynatorki Biura Prasowego FOR. Uprzednio zatrudniona była między innymi w międzynarodowej organizacji regionalnej świadczącej pomoc rozwojową, Unii na rzecz Regionu Morza Śródziemnego. Odbyła także staże w Komisji Europejskiej i Parlamencie Środkowoamerykańskim z siedzibą w Gwatemali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krajewska studiowała na Uniwersytecie Warszawskim w ramach MISH, międzyobszarowych indywidualnych studiów humanistyczno-społecznych, podczas których uzyskała podwójny tytuł magistra: w zakresie stosunków międzynarodowych oraz kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

Jako rzeczniczka prasowa będzie odpowiedzialna za kreowanie wizerunku organizacji w mediach tradycyjnych w Polsce i za granicą, nadzór nad współpracą z redakcjami i dziennikarzami, tworzenie strategii mediowej dla PAH oraz pozyskiwanie materiałów audiowizualnych na misjach zagranicznych. Krajewska na stanowisku zastąpiła Rafała Grzelewskiego, pełniącego rolę rzecznika od 2018 do 2022 r., po tym, jak objął on rolę kierownika komunikacji i fundraisingu w Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij