Na YouTube pojawi się transmisja na żywo z wydarzenia towarzyszącego premierze filmu „Top Gun: Maverick”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Na YouTube pojawi się transmisja na żywo z wydarzenia towarzyszącego premierze filmu „Top Gun: Maverick”

Paramount Global uczci światową premierę wyczekiwanego filmu „Top Gun: Maverick” we współpracy na wyłączność z serwisem YouTube. Transmisja na żywo z wydarzenia z okazji premiery dostępna będzie na blisko 150 kanałach YouTube popularnych marek Paramount takich jak MTV, Comedy Central, BET i innych.

Już w nocy z 4 na 5 maja korespondenci MTV News – Josh Horowitz, Dometi Pongo i Simone Boyce – poprowadzą transmisję na żywo i zapewnią fanom w domach możliwość oglądania w czasie rzeczywistym ekskluzywnych materiałów i ujęć z czerwonego dywanu z okazji zbliżającej się premiery filmu „Top Gun: Maverick” w San Diego. Wśród członków obsady i twórców, którzy pojawią się na imprezie, będą m.in: Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Joe Kosinski (reżyser), Jerry Bruckheimer (producent) i inni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paramount wykorzysta potencjał globalnego serwisu YouTube, obejmującego szerokie portfolio marek konsumenckich, do dystrybucji wydarzenia w czasie rzeczywistym. Miliony subskrybentów z całego świata kanałów MTV, Comedy Central, BET oraz innych należących do marek Paramountu będą mieli okazję śledzić event na żywo przy użyciu nowej funkcji YouTube Live Redirect.

Współpraca obejmuje różnorodne działania, w tym z twórcami YouTube (m.in. Ian Boggs), którzy osobiście staną na czerwonym dywanie i pokażą widzom ekskluzywne materiały zza kulis. Lokalni menedżerowie kanałów na całym świecie będą na żywo rozmawiać z fanami z kanałów MTV na YouTube w ich ojczystych językach, aby dostarczyć im bardziej angażujących wrażeń na światową skalę. Transmisja na żywo będzie promowana na karuzeli Google TV.

Widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć wydarzenie w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30 na kanałach COMEDY CENTRAL POLSKA oraz MTV POLSKA.

O Top Gun: Maverick

Akcja filmu ma miejsce ponad 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części „Top Gun”. Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. Przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”. 

Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij