5 edycja „Still Of The Night” z aukcją charytatywną na rzecz KOPD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
5 edycja „Still Of The Night” z aukcją charytatywną na rzecz KOPD

„You wanted the best, you got the best”! 5 edycja jedynego w Polsce tribute dla zespołów rockowych i hair metalowych z lat 80. powraca już 10 czerwca do Warszawy. Podczas wydarzenia odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz KOPD.

Idea cyklicznych koncertów „Still Of The Night” powstała w 2016 roku z inicjatywy Kasi Bieńkowskiej i Pawła Gromadzkiego (członków polskiej hard-rockowej grupy White Highway, która zawiesiła swoją działalność w 2020 roku). Nazwa imprezy pochodzi od przeboju zespołu Whitesnake z albumu Whitesnake (1987) I w swoim założeniu oddaje klimat gorących ulic Los Angeles sprzed 30 lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tylko u nas usłyszycie zadziorne riffy zespołu Def Leppard, Van Halen czy KISS, zobaczycie retro show a'la Motley Crue, będziecie skakać pod sceną w rytm takich hitów jak „Final Countdown", „Jump" czy „Livin' On a Prayer" – a to wszystko tylko na żywo! Zresztą... Ci, którzy już nas odwiedzili podczas poprzednich edycji, mogą potwierdzić, że to naprawdę hardcorowa impreza w klimacie lat 80. Zapraszam już 10 czerwca do warszawskiego klubu Remont – będą cudowni Goście na wokalu i innych instrumentach, a my jak zawsze damy z siebie 300% naszej muzycznej energii. Ponadto, podczas koncertu odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz naszych przyjaciół z Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który właśnie na naszym evencie będzie obchodził 40-lecie swojej działalności! Wystąpią także laureaci konkursu muzycznego stołecznej Akademii Rocka. Jednym słowem, będzie ejtisowy kosmos! – zapewnia Kasia Bieńkowska, organizatorka i główna wokalistka Still Of The Night – 80s Rock Live Show.

10 czerwca w warszawskim klubie Remont wystąpią m.in. Maksymilian Kwapień (finalista 9. edycji The Voice Of Poland), Maciej Wróblewski (wokalista Internal Quiet), Urszula Fryzka (wokalistka projektu Urszula Fryzka i Jurek Styczyński), na instrumentach gościnnie pojawią się Kuba Płucisz (IRA) oraz Łukasz Ciechan Ciechański (Wild Pig). W podstawowym składzie projektu Still Of The Night - 80s Rock Live Show usłyszymy: Kasię Bieńkowską i Adama Nawarę (wokale), Pawła Gromadzkiego i Dawida Piętę (gitary elektryczne), Jana Radosza (bas), Mirka Skorupskiego (klawisze) oraz Michała Tobjasza (perkusja).

Aukcja, która będzie bardzo ważną częścią Koncertu, zorganizowana zostanie na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka:

Cieszymy się bardzo, że kolejny raz możemy wziąć udział w tej fantastycznym, rockowym koncercie i że nasi Przyjaciele pamiętali o naszych urodzinach. Komitet Ochrony Praw Dziecka to działające od ponad 40 lat stowarzyszenie, którego misją jest pomoc dzieciom oraz ich rodzinom w trudnych sytuacjach. Zapewniamy bezpłatną pomoc psychologiczną i prawną, organizujemy warsztaty, prowadzimy grupy psychoedukacyjne, a także szkolenia dla pedagogów, kuratorów, policjantów, pracowników socjalnych. Budujemy świadomość społeczną dotyczącą praw dziecka oraz organizujemy ogólnorozwojowe grupy wsparcia i warsztaty. Współpracujemy z mediami, biznesem i instytucjami. Każda forma pomocy: psychologiczna, prawna, czy też mediacyjna, jest bezpłatna dla rodziców i dzieci, potrzebujących pomocy. Dlatego i dla nas jest ważny każdy gest i każda pomoc! Mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i promocji KOPD, członek zarządu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij