19 Południk powiększa zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
19 Południk powiększa zespół

Nowe osoby dołączyły do działów obsługi klienta oraz design & motion. Powiększenie zespołu wynika z realizacji zleceń dla pozyskanych w ostatnim czasie klientów.

Dominika Barycka objęła stanowisko senior account managera. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, a w szczególności w tworzeniu strategii oraz jej implementacji. Swobodnie realizuje się w przestrzeni brand management i prowadzeniu kampaniami reklamowych 360.  Projekty marketingowe obsługiwała dotychczas zarówno w agencjach full services (w Grupie Eskadra oraz w Nolabel), jak i po stronie klienta - w Grupie Mokate, odpowiadając za marki Loyd oraz Minutka. W 19 Południku obsługuje marki takie jak Gynoxin, Stovit oraz Fundacja Dzieciom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mateusz Stawiarski wzmocnił dział graficzny na stanowisku graphic designera. Wcześniej, jako freelancer, zajmował się projektowaniem graficznym dla marek i projektów - od brandingu, przez www, po animacje. Przez kilka lat współpracował także z Galerią Autorską Andrzeja Mleczki w Krakowie i Czwartym Programem Polskiego Radia.

Stanowisko motion designera objął Kuba Matuszczak. Dotychczas pracował dla Albedo Marketing, realizując projekty m. in. dla marek takich jak Mastercard, Henkel, Mercedes czy Canon. Jako freelance motion designer / 3D generalist projektował dla instytucji związanych z kulturą i sztuką, m.in. PAWILON-u, eastcontemporary, Korporacji Teatralnej, Sztuki Nowej, Fuchsbau Festival czy kolektywu Inside Job. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij