#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit

Maczfit obchodzi 7. urodziny i zachęca klientów do wspólnej celebracji, przypominając, że każdy dzień może być ku temu świetną okazją. Marka stworzyła w tym celu hasło spójne z jej obecną platformą komunikacji – #GłodniCelebracji, prezentując specjalnie przygotowane działania promocyjne.

#GłodniCelebracji to hasło przyświecające 7. urodzinom marki Maczfit. Catering dietetyczny w najnowszej kampanii przypomina, że warto celebrować i doceniać nawet codzienne, drobne przyjemności. Z okazji rocznicy firma przygotowała specjalny rabat, konkurs konsumencki oraz działania w obszarze influencer marketingu, w które zaangażowali się znani ambasadorzy marki: m.in. Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Agata Sieramska oraz Agnieszka Kobus-Zawojska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W biegu dnia codziennego czasem najważniejsze jest to, by móc spokojnie usiąść, wziąć oddech od rzeczywistości, zawiesić swoje myśli, przeczytać kilka stron książki, posłuchać muzyki lub po prostu pójść na spacer. Celebracja życia dla mnie to małe rzeczy, które mają wpływ na moją codzienność. Dzięki Maczfit mogę skupić się właśnie na moich małych celebracjach, a nie na pogoni, co kupić, żeby ugotować obiad – mówi Anita Sokołowska, ambasadorka marki Maczfit, aktorka teatralna i telewizyjna oraz osobowość medialna.

Również dla Kasi Sokołowskiej, wieloletniej ambasadorki marki Maczfit, najpopularniejszej reżyserki pokazów mody w Polsce i ikony stylu, znanej także z programu Top Model, okazją do celebrowania może być każda chwila. Ważne, by w codzienności odnaleźć moment dla siebie i cieszyć się z drobiazgów takich jak piękna, słoneczna pogoda, pyszny posiłek, dobra książka, zachód słońca, czy – coś nieco bardziej pochłaniającego – wycieczka w Karkonosze, którą Kasia wybiera najchętniej właśnie wtedy, gdy chce uciec od zgiełku miasta i celebrować harmonię i bliskość natury. Radzi także, aby każdy z nas odnalazł destynację, która napawa spokojem i pozwala na moment zwolnić.

Z kolei dla Agaty Sieramskiej – modelki, influencerki i trenerki tysięcy Polek, okazją do celebracji są chwile spędzone wśród ludzi, których kocha i którzy są dla niej ważni. Modelka przypomina, że to właśnie te momenty są na wagę złota, a ich docenienie sprawia, że łatwiej jej w życiu zachować równowagę. Tym samym zachęca, by – podobnie jak ona – uczyć się zauważać nie tylko duże sukcesy, ale również te najdrobniejsze.

A jakie powody do celebrowania ma Maczfit? Marka przy okazji urodzin prezentuje kilka imponujących liczb:

  • 350 000 – tylu klientów zaufało marce w ciągu 7 lat,
  • 13 gotowych diet oraz diety z wyborem dań,
  • ponad 10 000 receptur w ciągu 7 lat i aż 10 nowych receptur co tydzień,
  • blisko 1800 miejscowości obsługiwanych przez kurierów Maczfit,
  • 3000 m2 powierzchni produkcyjnej, w której powstają dania Maczfit,
  • prawie 600 osób pracujących każdego dnia na sukces marki.

A wszystko zaczęło się od jednej z warszawskich restauracji, gdzie w kuchni, poza założycielem, pracowali jedynie: kucharz, dietetyk i osoba obsługująca klientów.

Więcej o działaniach marki na stronie maczfit.pl oraz na blogu maczfit.pl/blog.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij