Rusza Festiwal Krówek marki Wawel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza Festiwal Krówek marki Wawel

W tej edycji Festiwalu Krówek z Wawelu fani poznają aż trzy nowe smaki: Peanut Butter, Czekoladowy oraz Słony Karmel. Nie zabraknie także kultowej Krówki Mlecznej z Wawelu, przygotowywanej w oparciu o tradycyjną recepturę i dobre składniki.

Edycja limitowana

Od połowy maja w wybranych sklepach w całej Polsce startuje Festiwal Krówek marki Wawel. Oznacza to możliwość kosztowania oryginalnych, limitowanych smaków, dostępnych tylko w czasie trwania Festiwalu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczny Festiwal Krówek z Wawelu to okazja dla sklepów do zorganizowania ciekawej akcji i nowa okazja do zakupów, a dla wielbicieli krówek do posmakowania limitowanych smaków: Krówka Czekoladowa, Peanut Butter czy Słony Karmel. Wszystkie smaki dostępne są w sprzedaży na wagę, dzięki czemu każdy miłośnik krówek będzie mógł stworzyć własny mix, a także zaskoczyć bliskich pysznymi wariantami smaków Krówek z Wawelu – mówi Jagoda Orłowska-Słup, category manager marki Wawel.

Stwórz własny mix z ulubionych smaków

Krówki z Wawelu, oferowane w ramach Festiwalu Krówek, dostępne są w sprzedaży w dedykowanych kartonach na wagę z charakterystyczną festiwalową i łaciatą grafiką, której trudno nie zauważyć, oraz w torbach 1 kg. Nietuzinkowy smak Krówki Słony Karmel, który zostanie na stałe w sprzedaży, będzie dodatkowo dostępny w formie wygodnej torebki 250 g.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij