Regatta Great Outdoors z pierwszym męskim ambasadorem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Regatta Great Outdoors z pierwszym męskim ambasadorem

Marka odzieżowa Regatta Great Outdoors nawiązała współpracę z brytyjskim prezenterem telewizyjnym i byłym sportowcem, Freddiem Flintoffem. Promuje on wiosenno-letnią kolekcję marki i jest jej pierwszym męskim ambasadorem. Współpraca będzie kontynuowana również przy okazji propozycji z sezonu jesienn

Freddie Flintoff to były sportowiec i kapitan angielskiej narodowej drużyny krykieta, uhonorowany za swoje sportowe osiągnięcia tytułem Orderem Imperium Brytyjskiego. Dziś znany jest także jako prezenter telewizyjny i radiowy – od 2019 roku jest jednym z prowadzących popularny motoryzacyjny program BBC – Top Gear. Na Instagramie śledzi go ponad 1 mln osób, zaś w serwisie Twitter ma niemal 2 mln obserwujących. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Linia produktów marki Regatta, którą wspiera Freddie Flintoff, nawiązuje do wczesnego lata, cechuje ją zaś charakterystyczny styl oraz troska o środowisko.

Regatta to świetna marka, z którą łączy mnie zamiłowanie do przygody i dobrej zabawy pod gołym niebem. Cieszę się, że możemy zaprezentować kolekcję ubrań, które uwielbiam i które mogę nosić przy wielu okazjach, takich jak praktyczna parka Asher. Powstała z 11 plastikowych butelek z odzysku – uważam, że to coś naprawdę super – mówi Freddie. 

Od uniwersalnych koszulek i bluz aż po kurtki typu shacket i stroje plażowe – każda z ośmioelementowej kolekcji zawiera technologie charakterystyczne dla marki Regatta. Ponad połowa linii została stworzona z plastikowych butelek z recyklingu lub z wykorzystaniem bawełny ze zrównoważonych upraw. 

Kolekcję Freddiego Flintoffa znajdziemy w sklepach Regatta Great Outdoors, sklepach partnerskich marki Regatta oraz na regatta.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij