Zbliża się Tigers United 4 – uczestnicy będą mogli spersonalizować agendę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zbliża się Tigers United 4 – uczestnicy będą mogli spersonalizować agendę

Tigers United 4 to wirtualna konferencja digital marketingu, która kładzie silny nacisk na zróżnicowane potrzeby rozwoju uczestników. Każdy posiadacz biletu przed eventem wypełni swój indywidualny profil marketera, który pozwoli na spersonalizowanie agendy.

Rusza kolejna edycja Tigers United

– Projektowanie agendy z równoległymi ścieżkami kompetencji nie było łatwe. Zależało nam jednak, aby uniknąć sytuacji, w której uczestnicy widzą tylko kilka interesujących ich tematów, a reszta leży poza obszarem ich specjalizacji i w efekcie wykorzystują tylko część potencjału konferencji. Naszym celem jest, aby uczestnicy wynieśli z wydarzenia 100% wartości – Mateusz Białas, Digital Marketing Specialist w Tigers, organizator.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oba dni konferencji online, 2–3 czerwca, wypełnione są po brzegi 18 prelekcjami, 3 panelami dyskusyjnymi, 6 szkoleniami, konsultacjami mentorskimi, dyskusjami round table i... Bitwą Marketerów w formie debaty oksfordzkiej! Całość zostanie zwieńczona spotkaniem na żywo w Q22 w Warszawie na After Party powered by Red Bull.

W ramach partnerstwa merytorycznego swoje prelekcje wygłoszą Storytel i Rocket Jobs, marki znane ze świetnych, audiowizualnych działań komunikacyjnych w digitalu. Drugiego dnia w panelu dyskusyjnym zagości Michał Iwan, Marketing Manager w Runmageddon, aby porozmawiać o budowaniu marki opartej na społeczności. Na wirtualnej scenie pojawią się również m.in. Krzysztof Marzec, Witold Wrodarczyk, Sylwia Paszyna, Marcin Cichocki, Grzegorz Róg i Oskar Lipiński, a agendę dopełnią mięsiste wystąpienia i szkolenia od ekspertów Tigers.

Podczas Tigers United 4 uczestnicy zadbają nie tylko o swoją wiedzę z digital marketingu, ale też kompetencje osobowościowe. Dowiedzą się, jak przyswajają informacje i jak projektować przekaz, aby dotarł do osób – klientów, współpracowników, odbiorców – zwracających uwagę na inne aspekty komunikatu.

– W Tigers na co dzień korzystamy z testów kompetencji, aby lepiej zrozumieć swoje style komunikacji czy wrodzone predyspozycje. Wiedzę z zakresu różnych stylów komunikacji, wykorzystujemy nie tylko w pracy ze sobą, ale także z klientami. Cieszę się, że teraz każdy marketer w Polsce, który weźmie udział w Tigers United 4 i stworzy swój własny profil, będzie miał możliwość rozwoju osobistego, a równolegle wgryzienia się w mięsistą agendę prelekcji i spotkań z ekspertami, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. To świetna okazja, żeby ugruntować wiedzę z zakresu zarówno kompetencji twardych, jak i tych miękkich, niezbędnych w codziennej pracy każdego marketera – Karolina Kawska, CEO Tigers

Przed nami 4. edycja wydarzenia Tigers United

– Każdego roku wychodzimy naprzeciw potrzebom społeczności Tygrysów, łącząc na konferencji marketing z biznesem, rozwój marketerów z wyzwaniami klientów i branży. Siła Tigers United to przede wszystkim klucz doboru prelegentów i ekspertów – zawsze staramy się sięgać do naszej tygrysiej społeczności. Każda edycja to pretekst, żeby przekraczać oczekiwania własne i widowni! Forma jest niemniej ważna niż treść, a 4. edycja będzie tego dobitnym potwierdzeniem – redefiniując, co de facto oznacza "konferencja" w 2022 r. – Daniel Kotliński, Strategy Expert w Tigers.

Konferencja jest dopełnieniem edukacyjnych i biznesowych działań Tigers, agencji digitalowej prowadzącej komunikację social media, działania reklamowe i realizacje audiowizualne dla największych marek w Polsce takich jak Motorola, Milwaukee czy Biuro Reklamy WP Media, ale też tworzącej kursy i szkolenia dla społeczności marketerów.

Tigers United 4 już 2–3 czerwca. Jeśli chcecie poznać skalę agendy i podążyć z Tigers jedną ze ścieżek specjalizacji, otrzymać potężną dawkę wiedzy oraz dobrze się przy tym bawić, wejdźcie na stronę i zarezerwujcie miejsce na wirtualnej widowni! www.tigersunited.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij