endorfina events odpowiedzialna za produkcję 10. edycji Gali PKO BP Ekstraklasy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
endorfina events odpowiedzialna za produkcję 10. edycji Gali PKO BP Ekstraklasy

23 maja w warszawskim ATM Studio odbyła się 10. edycja Gali PKO BP Ekstraklasy. Transmisja emitowana była na żywo na kanałach partnerów w telewizji linearnej, a także streamowana online i na YouTube.

To już kolejny raz, kiedy Ekstraklasa, Ekstraklasa Live Park i endorfina events łączą siły, tworząc kultowe wydarzenie, na które czekają zarówno fani piłki nożnej, jak i sami piłkarze. Podczas Gali zwieńczającej mecze Ekstraklasy 2021/2022 w 12 kategoriach zostali nagrodzeni piłkarze, którzy szczególnie wyróżnili się osiągnięciami w danym sezonie. Po oficjalnym wręczeniu nagród na uczestników czekała specjalnie zaaranżowana przestrzeń do wywiadów z dziennikarzami sportowymi oraz after party, gdzie mogli uczcić swoje zwycięstwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ekstraklasa Live Park, która na swoim koncie ma już ponad 1500 transmisji wydarzeń sportowych Ekstraklasy i nie tylko, stworzyła kreację i scenariusz wydarzenia oraz odpowiadała za produkcję telewizyjną.

Zespół endorfina events odpowiadał za produkcję i nadzór wykonawczy projektu, w tym zaplecze organizacyjne, multimedia, scenografię, brandingi oraz strefę mediową i afterparty.

Wieloletnia współpraca z Galą Ekstraklasy pozwala nam z roku na rok odkrywać nowe sposoby, by w większym gronie celebrować sportowe emocje. Cieszy nas zaufanie i każdy uśmiech na twarzy zarówno Klienta, partnerów, jak i nagradzanych sportowców. To niezwykłe uczucie współtworzyć wydarzenie, gdzie najlepsi zostają nagradzani za swoją ciężką pracę i przekraczanie własnych granic. W naszej pracy uwielbiamy także mieszać formy, dlatego za każdym razem jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy brać udział przy produkcji telewizyjnej i wykorzystać tam nasze doświadczenie i umiejętności – mówi Ewa Wiącek, senior project manager w endorfina events.

Endorfina to obecnie jedna z najlepszych agencji eventowych na rynku. Efekty mówią same za siebie. To była najlepsza Gala w historii Ekstraklasy – mówi Marcin Mikucki, dyrektor marketingu w Ekstraklasa.

Największym wyzwaniem projektu jest jego złożoność, która wymaga obecności w kilku miejscach jednocześnie – podczas jednego weekendu odbywają się realizacja na finale Ekstraklasy i zwieńczająca sezon Gala. endorfina events przy produkcji ściśle współpracowała także ze stałymi partnerami, którzy zadbali o oprawę świetlno-wizualną wydarzenia, a także scenografię, były to firmy VES, ATM System, AUDIOFRIQ, Re-blat, Decorado i Viva System.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij