Rocketjobs.pl i Business Insider w cyklu video o realiach pracy w branży finansowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rocketjobs.pl i Business Insider w cyklu video o realiach pracy w branży finansowej

RocketJobs.pl wspólnie z Business Insider Polska rozpoczął emisję serii filmów, w której eksperci z różnych obszarów branży finansowej przedstawiają kulisy pracy w swojej profesji. Filmy pojawią się na stronach Business Insider i w kanałach społecznościowych RocketJobs.pl.

Czy praca w finansach ma przyszłość? Kogo szukają firmy z tego sektora? Czym zajmuje się treasury manager, a czym pracownik działu forensic advisory? Na te i inne pytania odpowiedzą goście cyklu rozmów o finansach współorganizowanego przez RocketJobs.pl i Business Insider. W serii wywiadów biorą udział znane osoby ze świata finansów, m.in. Robert Błaszczyk – dyrektor ds. klientów strategicznych w Cinkciarz.pl, Marta Kaleta – chief accountant w Heineken czy Dorota Sierakowska – commodity analyst w Domu Maklerskim BOŚ oraz wiele, wiele innych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozmowy mają na celu przybliżenie widzom specyfiki pracy w danej kategorii, oczekiwań stawianych przed kandydatami i możliwej ścieżki kariery.

W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy na nasz jobboard oferty z kategorii finanse. To obszar szczególnie podatny na zachodzące na rynku zmiany. Pod wpływem wdrażania nowych technologii część zawodów znika, pojawiają się nowe, zmienia się też sama specyfika pracy. Poprzez cykl wywiadów z praktykami z branży chcemy pokazać młodym ludziom, jak i doświadczonym, myślącym o rozwijaniu kariery w tym sektorze, jak od kuchni wygląda praca w zawodach finansowych. Jako portal pracy przyszłości mamy misję edukacji naszych kandydatów, pragniemy im zaprezentować przyszłość pracy w finansach i możliwości jakie na nich czekają – mówi Artur Leśniak, marketing manager RocketJobs.pl.

Każdy z filmów trwa ok. 15 minut.  Cykl premierowo rozpoczyna video z Kamilem Sobolewskim, głównym ekonomistą Pracodawców RP,  który opowiada o tym jak dzieli się rynek pracy w finansach, co oferuje i jakie są jego perspektywy w poszczególnych dziedzinach.

Od bankowości korporacyjnej, detalicznej i inwestycyjnej, poprzez rynek giełdowy, Private Equity po Venture Capital. Poszczególne odcinki będą emitowane co tydzień na Business Insider oraz na You Tube i w kanałach społecznościowych marki RocketJobs.pl. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij