Mindshare Polska ponownie zaplanuje media dla MetLife

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mindshare Polska ponownie zaplanuje media dla MetLife

MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji ponownie powierzyło kompleksową obsługę mediową Mindshare Polska. Agencja będzie odpowiedzialna za planowanie, zakup i optymalizację wszystkich mediów dla polskiego oddziału grupy.

Firma ubezpieczeniowa działająca w Polsce od 1990 r. zdecydowała się na dalszą współpracę

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

z Mindshare Polska, gdyż doceniona została zarówno strategia opracowana przez zespół Mindshare, jak i propozycja kosztowa. Dom mediowy będzie odpowiedzialny za wdrożenie kompleksowych działań we wszystkich mediach, począwszy od kampanii, której start zaplanowany został na jesień br. Za obsługę MetLife odpowiedzialny jest zespół konsultantów pod nadzorem Joanny Pawluk, Director, Client Leadership w domu mediowym Mindshare Polska.

– Przedłużenie współpracy z MetLife to ogromna zasługa całego teamu Mindshare. Doceniona została bowiem zarówno nasza siła negocjacyjna, jak i kompleksowa strategia, której opracowanie nie byłoby możliwe bez wieloletniego doświadczenia i znajomości potrzeb Klienta. Bardzo się cieszę i gratuluję zespołowi tego sukcesu. Kontraktem tym umacniamy jednocześnie naszą pozycję domu mediowego realizującego działania m.in. dla podmiotów z niezwykle wymagającego sektora finansowego – powiedział Adrian Kawecki, Prezes Zarządu domu mediowego Mindshare Polska.

MetLife jest – obok mBank, Uniqa czy X-Trade Brokers – kolejną instytucją finansową obsługiwaną przez Mindshare Polska. Z danych Kantar Media wynika, że w I połowie 2014 r. firmy z sektora finansowego przeznaczyły na reklamę 997 mln PLN Rate Card. Zaś firmy ubezpieczeniowe są drugą – po bankach – grupą z największymi wydatkami reklamowymi w tym sektorze .

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij