Zawód Inżynier – nowy cykl video RocketJobs.pl i Nauka. to Lubię

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zawód Inżynier – nowy cykl video RocketJobs.pl i Nauka. to Lubię

Portal Pracy przyszłości RocketJobs.pl rozpoczyna emisję cyklu video we współpracy z Tomaszem Rożkiem z kanału Nauka. To lubię. Filmy mają na celu przybliżenie tajników zawodów inżynieryjnych. W każdym z 10 odcinków występują autentyczni bohaterowie, którzy opowiadają jak od kuchni wygląda praca w ich profesji. Video publikowane będą na kanale Nauka. To lubie oraz na YT i w kanałach społecznościowych marki RocketJobs.pl

Narratorem każdego filmu jest dr Tomasz Rożek – fizyk, dziennikarz i wieloletni popularyzator nauki, znany z kanału Nauka. To Lubię na platformie YouTube, gdzie od lat sprawdza naukowe fakty i opowiada o nich w zrozumiały sposób. W cyklu RocketJobs.pl od strony popularno-naukowej wprowadza widza w tematykę zawodu będącego tematem odcinka.

W każdym z nich bierze udział inny bohater, który zdradza tajniki swojej pracy w zawodzie inżyniera, np. Maciej Cader, inżynier z zakresu automatyki i pomiarów w Przemysłowym Instytucie PIAP czy Adam Kowalczyk, fizyk medyczny w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie, oraz wiele innych.

Goście cyklu zdradzają trendy i nowinki ze świata inżynierii, opowiadają o różnych obliczach pracy inżyniera, wyjaśniają jak te zawody wpływają na świat, jakie trzeba mieć predyspozycje do ich wykonywania i czy to praca dla każdego. Cykl składający się z 10 filmów otwiera video z udziałem projektantki LEGO Oli Mireckiej, która ujawnia kulisy projektowania najbardziej popularnych klocków świata.

Poszczególne odcinki trwają od 6 do 10 minut, każdy z nich będzie miał swoją premierę co tydzień na kanale Nauka. To lubię oraz na YouTube i w mediach społecznościowych RocketJobs.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij