Tomasz Bołcun: Wydarzenia online generują efektywniejsze leady, bo przyciągają zainteresowanych tematem (podcast)

Webinary

partnerem merytorycznym działu jest ClickMeeting

Tomasz Bołcun: Wydarzenia online generują efektywniejsze leady, bo przyciągają zainteresowanych tematem (podcast)

Tomasz Bołcun to brand manager Clickmeeting – platformy m.in. do organizowania wydarzeń online. Z Tomkiem rozmawiamy o tym, jak zmienia się rynek wydarzeń online, czy po pandemii zaczęliśmy odchodzić od digitalu i nad jakimi aspektami eventy internetowe mają przewagę nad tymi tradycyjnymi.

Ze względu na pandemię koronawirusa rynek wydarzeń online odnotował prawdziwy boom. Jednak wraz z „powrotem do normalności” zaczęły też wracać stacjonarne eventy. Mimo to wydarzenia online na stałe wpisały się do naszych kalendarzy. Są nawet takie aspekty, w których górują nad tradycyjnymi konferencjami. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Aura niedostępności opadła. Teraz webinary online stały się czymś normalnym i nie jest to kwestia przymusu. Teraz to wybór i do tego świadomy. Organizatorzy konferencji, którzy byli zmuszeni z przejścia z trybu offline do online, wracają do tradycyjnego modelu, ale zauważyli, że w internecie przybyło im uczestników, którzy nigdy wcześniej nie dołączali do wydarzenia. Dlatego coraz więcej pojawia się eventów hybrydowych – mówi Tomasz Bołcun.

Z Tomaszem rozmawiamy o tym, jak zmienił się rynek webinarów i wydarzeń online, czy metaverse oraz rozwój VR-u szykują dla nas rewolucje w tym sektorze, a także jakie korzyści przychodzą z prowadzenia eventów hybrydowych. Sprawdź najnowszy odcinek NowyMarketing Podcast.

Sprawdź też pozostałe odcinki NowyMarketing Podcast:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij