Dziadek Henryk i Mariusz Kałamaga czarują w reklamie Columbusa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziadek Henryk i Mariusz Kałamaga czarują w reklamie Columbusa

W drugiej odsłonie kampanii Columbusa, realizowanej pod hasłem Energii masz pod dostatkiem, główni bohaterowie pojawiają się w ezoterycznej odsłonie. Reklamy, wykorzystujące magiczny motyw, mają na celu pokazać, że dom bez rachunków dzięki OZE to nie żadna magia, tylko przyszłość.

Dziadek Henryk i jego wnuk Mariusz są nierozłączną parą, która już od dłuższego czasu  wprowadza konsumenta w świat produktów i usług Columbusa. Wyróżnia ich specyficzne poczucie humoru i zaskakujące dialogi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej odsłonie kampanii bohaterowie wspólnie wróżą z magicznej kuli, chcąc zobaczyć swoją przyszłość. Co w niej widzą? Niezależny energetycznie i ekonomiczny dom, dzięki urządzeniom OZE. W dodatku ta wizja staje się rzeczywista, w odróżnieniu od opcji znalezienia żony dla Mariusza.

Działania promocyjne drugiej odsłony kampanii obejmują swoim zasięgiem telewizję, radio, internet oraz kanały VOD. Spoty reklamowe można zobaczyć w kanałach telewizyjnych Grupy TVN, Polsat oraz TVP, a także na platformach VOD. Kampania obejmuje także największe rozgłośnie radiowe Grupy RMF, EuroZet i Agory, reklamę internetową oraz działania PR.

Koncepcję kreatywną i wszystkie elementy kampanii, łącznie z realizacją spotów wideo, przygotował Dział Marketingu Columbus. Planowaniem i zakupem mediów telewizyjnych zajął się dom mediowy MediaHub.

Powstał także dedykowany landing dostępny pod adresem: energiimaszpoddostatkiem.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij