4F i Raków Częstochowa od najbliższego sezonu zagrają w jednej drużynie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
4F i Raków Częstochowa od najbliższego sezonu zagrają w jednej drużynie

4F i Raków Częstochowa od 1 lipca łączą siły. Druga drużyna PKO BP Ekstraklasy rozpocznie kolejny sezon rozgrywkowy w nowych strojach meczowych zaprojektowanych i wyprodukowanych w całości w Polsce. Po raz pierwszy w historii Klubu zawodnicy otrzymają także dedykowane koszulki treningowe. Nie zmieni się jedno – trener Marek Papszun nadal będzie mógł pochwalić się charakterystyczną niebieską czapką.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Raków Częstochowa to kolejny reprezentant piłkarskiej Ekstraklasy, który od sezonu 2022/2023 wybiegnie na boisko w strojach 4F. Jako Partner Techniczny, marka zapewni drużynie stroje meczowe i treningowe oraz akcesoria.

Cieszymy się, że polska firma będzie nam towarzyszyć w procesie rozwoju klubu. 4F to uznana marka w świecie sportu, dlatego wierzymy, że sprzęt przypadnie do gustu drużynie i kibicom. Jesteśmy w przededniu prezentacji nowych strojów meczowych, w których już niedługo zobaczymy naszych piłkarzy – mówi prezes Rakowa Częstochowa, Adam Krawczak.

W ramach projektu Teamwear, marka 4F zapewnia wszystkim partnerskim drużynom unikalne, dedykowane wzory strojów meczowych, które nie zostaną powielone w innych projektach. W nowych strojach, których motywem przewodnim są charakterystyczne klubowe barwy, piłkarze Rakowa po raz pierwszy wystąpią podczas najbliższego meczu sparingowego z Wisłą Płock.

Jesteśmy pod wrażeniem rozwoju, jaki Raków Częstochowa zanotował w kilku ostatnich sezonach rozgrywkowych. Wysoki poziom organizacyjny i sportowy Klubu sprawia, że drużyna konsekwentnie walczy o najwyższe cele na arenie polskiej i międzynarodowej. To kolejne znaczące partnerstwo, jakie ogłaszamy w ramach rozwijanego przez nas projektu 4F Teamwear – zaznacza Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF SA, właściciela marki 4F.

Raków Częstochowa to już trzeci – obok Korony Kielce i Piasta Gliwice – klub PKO BP Ekstraklasy, który rozpocznie nowy sezon w strojach 4F. Wkrótce dołączy do nich kolejna drużyna.

4F dostarcza również stroje do klubów reprezentujących inne dyscypliny sportu. Zapewnia odzież teamwearową m.in. dwukrotnym triumfatorom Ligi Mistrzów w piłce siatkowej – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a także wszystkim szesnastu klubom Energa Basket Ligi mężczyzn. Od stycznia tego roku marka jest również Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w koszykówce. Wkrótce ogłosi kolejne partnerstwa w ramach projektu Teamwear.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij