Rowerowe SPA, czyli serwis jednośladów w parkach Prologis

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rowerowe SPA, czyli serwis jednośladów w parkach Prologis

Prologis ułatwia korzystanie transportu publicznego – buduje przystanki autobusowe w pobliżu parków i stacje ładowania samochodów elektrycznych. Zachęca także do dojazdów do pracy rowerem – stawia wiaty dla rowerów czy stacje ich naprawy. Dlatego też pracownicy pięciu parków logistycznych Prologis  zostali zaproszeni do udziału w akcji „Rowerowe SPA – czyli letni serwis rowerowy.

Każdy z pracowników mógł zostawić jednoślad profesjonalnej ekipie serwisowej i po kilku godzinach odebrać swój rower z wyregulowanymi hamulcami, nasmarowanym łańcuchem czy dokręconymi śrubkami – wszystko według potrzeb i oceny stanu technicznego dwukołowca.

W Chorzowie, Rudzie Śląskiej, na warszawskim Żeraniu i w dwóch parkach we Wrocławiu ekipy serwisowe zadbały łącznie aż o 138 rowerów. Część chętnych zostawiała rowery, na których przyjechała do pracy, inni dowozili je samochodami – czasem były to rowery całej rodziny! Wszystko po to, by cykliści czuli się na nich bezpiecznie, a jazda po miejskich i leśnych ścieżkach była czystą przyjemnością.

Entuzjazm i zadowolenia z jakim spotkała się ta akcja zachęca dewelopera magazynów i budynków logistycznych do kontynuowania w przyszłości równie angażujących przedsięwzięć. Firma będzie podejmować kolejne działania, by przestrzeń wokół nas była przyjazna, zielona i wolna od CO2.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij