Pierwszy komplet strojów piłkarskich w metaverse od PUMY i Manchesteru City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwszy komplet strojów piłkarskich w metaverse od PUMY i Manchesteru City

Firma PUMA oraz Manchester City prezentują trzeci komplet strojów na sezon 2022/23. Nowy zestaw został po raz pierwszy zaprezentowany w świecie Roblox, dając graczom możliwość odkrywania i interakcji z nowymi koszulkami w ramach doświadczenia PUMA and the Land of Games.

Specjalne wydarzenie w metaverse

Tylko przez ograniczony czas w grze Roblox będzie można zobaczyć domowy i trzeci zestaw Manchesteru City. Wydarzenie to przyniesie także nowe, stworzone przez społeczność produkty, nowe elementy ubioru warstwowego oraz aktualizacje innych aktywności.

W ramach premiery zostanie otwarty portal pomiędzy doświadczeniem Man City's Blue Moon w Roblox, dając odwiedzającym szansę na zdobycie darmowego przedmiotu poprzez dołączenie do obu wydarzeń.

Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie od premiery, użytkownicy, którzy rywalizują i wygrywają w Football Rush w PUMA i Land of Games, mogą otrzymać darmową cyfrową koszulkę Manchester City. Wszyscy pozostali użytkownicy będą mieli możliwość zakupu nowego, cyfrowego trzeciego zestawu Manchester City w sklepie ze sprzętem PUMA w Roblox pod tym linkiem.

Nie mogliśmy wymyślić lepszego partnera do zrobienia czegoś tak innowacyjnego. Ponieważ nadal testujemy i uczymy się w przestrzeni Web3, nie możemy się doczekać wykorzystania Roblox jako platformy do łączenia się z fanami w każdym wieku – powiedział Ivan Dashkov, creative culture director w PUMA.

Manchester City był już świadkiem wielu premier - w tym dwóch najbardziej udanych wydań w ostatnich miesiącach z zestawami domowymi i wyjazdowymi strojów na sezon 2022/23 – skomentowała Serena Gosling, director of retail and licensing, City Football Group. – To ekscytujące, że możemy współpracować z PUMA, aby ogłosić dziś premierę naszego pierwszego zestawu w Metaverse. Jako klub nieustannie poszukujemy nowych sposobów na innowacyjne współprace i wykorzystanie najnowszych technologii. Zależy nam aby dotrzeć do wszystkich kibiców, również tych młodszych odbiorców, którzy są następnym pokoleniem fanów.

Trzeci zestaw strojów Manchesteru City na sezon 2022/23 jest już dostępny na PUMA.com, Land of Games na Robloxie oraz u wybranych partnerów handlowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij