Aplikacja mobilna empikfoto.pl na 10. urodziny serwisu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aplikacja mobilna empikfoto.pl na 10. urodziny serwisu

Empikfoto.pl - jeden z najpopularniejszych polskich serwisów wyspecjalizowanych w usługach fotograficznych - jest już dostępny także na telefonach komórkowych. Aplikacja mobilna empikfoto.pl to niespodzianka dla entuzjastów fotografii z okazji dziesięciolecia istnienia serwisu.

Aplikacja Empik Foto jest mobilnym rozszerzeniem serwisu empikfoto.pl, pozwalającym na bezpośrednie wywoływanie zdjęć ze smartfonów. Dzięki jej funkcjonalnościom klient unika konieczności przegrywania fotografii na komputer, by złożyć zamówienie. Aplikacja pozwala nie tylko na wywoływanie zdjęć zrobionych w danym momencie lub przechowywanych w telefonie, ale także obrazów z serwisów społecznościowych: Facebook, Instagram oraz Flickr.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja powstała w odpowiedzi na stale rosnącą popularność fotografii mobilnej. Jak pokazują badania rynku amerykańskiego prowadzone przez Suite 48 Analytics aż 83% posiadaczy smartfonów wykorzystuje do robienia zdjęć wbudowany aparat, w tym dla ponad połowy (58%) jest to jedyne urządzenie wykorzystywane do fotografowania. Trend ten potwierdzają także dane serwisu Flickr. Ze statystyk najpopularniejszej platformy do udostępniania zdjęć on-line wynika, że już w 2011 roku urządzenia mobilne prześcignęły pod względem liczby dodawanych zdjęć najpopularniejsze modele tradycyjnych aparatów.

Jednocześnie rośnie liczba mobilnych użytkowników serwisu empikfoto.pl: „Od kilku lat obserwujemy rosnącą popularność urządzeń mobilnych wśród klientów empikfoto.pl. Liczba zamówień składanych tą drogą rośnie z każdym miesiącem przy rocznej dynamice przychodów na poziomie trzycyfrowym. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się oddać w ich ręce aplikację dedykowaną użytkownikom mobilnym.” – mówi Dariusz Balcer, dyrektor marketingu interaktywnego E-commerce Services.

Wersja mobilna serwisu empikfoto.pl jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Pozwala ona na kadrowanie zdjęć, a następnie wywoływanie ich w postaci odbitek, fotopuzzli lub fotoplakatów. Gotowe zamówienie można odebrać bez dodatkowych kosztów w jednym z ponad 200 salonów Empik w całej Polsce, opłacając go na miejscu. Dodatkowo, z okazji uruchomienia aplikacji Empik Foto, przez cały wrzesień odbitki 10x15 Premium można zamówić za jej pomocą w promocyjnej cenie – jedynie 23 zł za 50 sztuk.

Aplikacja Empik Foto jest obecnie dostępna na systemy operacyjne: Android i iOS. W dalszej fazie rozwoju powstanie również wersja dedykowana smartfonom z systemem Windows Phone.

Oficjalną, bezpłatną aplikację mobilną empikfoto.pl można pobrać ze sklepów App Store i Google Play.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij