Reebok zaprezentował lokalną odsłonę kampanii #AlwaysClassic

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Reebok zaprezentował lokalną odsłonę kampanii #AlwaysClassic

Reebok zaprezentował lokalną odsłonę kampanii dedykowanej linii Reebok Classic. Wzięła w niej udział trójka bohaterów z Polski: Jakub Józef Orliński, Sylwester Wilk, Zuza Borucka.

Kampania jest interpretacją klasyki w wykonaniu jej ambasadorów. Do akcji została zaangażowana trójka wyjątkowych osobistości, z bardzo różnorodnych środowisk i reprezentujących rozmaite pasje. Celem kampanii jest uświadomienie, że klasyka dla każdego ma zupełnie inne znaczenie i jest bardzo indywidualną kwestią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jakub Józef Orliński jest uznanym śpiewakiem operowym – kontratenorem, którego pasją jest breakdance. Pozorny kontrast jest właśnie jego rozumieniem klasyki: niepowtarzalnym połączeniem pasji, umiejętności i talentów, które zapewniły mu sukces.

Sylwester Wilk to sportowiec, którego dotknęła osobista tragedia, gdyż stracił nogę w wyniku wypadku komunikacyjnego. Bycie sportowcem dla niego to pasja i motywacja, która zaczyna się w głowie – dlatego nie porzucił on swoich aspiracji, a wręcz przeciwnie.

Zuza Borucka swoją karierę w sieci rozpoczęła jako jedna z pierwszych kobiet w zmasuklizowanym świecie gier. Z czasem jej działalność influencerska znacznie ewoluowała: aktualnie tworzy różnorodne treści w Internecie, wspiera kobiety w dążeniu do celu oraz zachęca do akceptacji i pokochania własnego ciała w ramach ruchu #bodypositivity.

Kampania łączy w sobie różnorodne pasje i światy, które są także bliskie marce Reebok: muzykę, taniec, gaming, inkluzywność, odwagę i sport. Każdy z bohaterów to niepowtarzalna postać i dla każdej klasyka jest zupełnie czymś innym. Kampania ma pokazywać odbiorcy, że to właśnie on definiuje swój świat i nic nie stanowi dla niego bariery poza samym sobą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij