Be Smart z Bsmart, czyli jak KFC pomaga rozwiązywać zadania domowe!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Be Smart z Bsmart, czyli jak KFC pomaga rozwiązywać zadania domowe!

Dla wielu młodych ludzi powakacyjny powrót do szkolnej rzeczywistości bywa „bolesnym” doświadczeniem. Dostrzegła to marka KFC, która w swojej najnowszej kampanii marketingowej współpracując z serwisem Zadane.pl pomaga rozwiązywać zadania domowe.

Interaktywna zabawa z KFC wraz z jedną z ulubionych przekąsek nastolatków, to dla miłośników sieci restauracji duża pomoc w codziennej nauce. Bsmart’owy profil codziennie wybiera zadania umieszczone przez użytkowników portalu i w jak najkrótszym czasie udziela prawidłowych rozwiązań. Stopień trudności zadań jest adekwatny do liczby zarejestrowanych użytkowników, dlatego profil korepetytora Bsmart charakteryzuje duża elastyczność tematyczna i zakres posiadanej wiedzy. Dzięki temu uczniowie sprawniej rozwiązują zadania domowe, ponadto zyskują więcej cennego czasu na naukę i zajęcia pozaszkolne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Razem jest łatwiej - Bsmart pomaga w sieci

Jak łatwo się domyślić, pomoc i wsparcie przy rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań, cieszy się wśród uczniów sporym zainteresowaniem. Użytkownicy serwisu dają tego wyraz z publikowanych komentarzach dla Bsmart’owych odpowiedzi: „dzięki za pomoc – pomogłeś mi ekspresowo” – sarenka4, „dziękuję za szybką odpowiedź – teraz mogę iść przekąsić bsmarta :P” tymsonX1, „bardzo mi pomogłeś. będę częściej prosić o Twoją pomoc” gagatek15.

A po odrobieniu lekcji… check-in i Bsmart’owe nagrody

Edukacyjna zabawa z KFC połączona jest z akcją informacyjną na temat najnowszej aplikacji stworzonej dla miłośników kurczaków przyrządzonych według sekretnej receptury Colonela Sandersa. Wszyscy odwiedzający restauracje KFC mogą  skorzystać z najnowszej aplikacji „Check-in”, by zbierając check-in’y w wybranej przez siebie lokalnej restauracji zbierać punkty i nagrody - vouchery na B-smart’y dla siebie i swoich przyjaciół. Zwycięzców może być tylu, ile jest restauracji KFC z dostępem do dedykowanego Wi-Fi. W aplikacji „Check-in” udostępniona jest też mapa, na której można sprawdzić, które restauracje już się odwiedziło i gdzie znaleźć najbliższe restauracje biorące udział w grze.

Więcej na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij