Centrum EXPO XXI laureatem nagrody MP Power Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Centrum EXPO XXI laureatem nagrody MP Power Awards

Warszawskie Centrum EXPO XXI zostało wyróżnione prestiżową nagrodą MP Power Awards 2013 – Power Venue w kategorii „Kongres venue”.

Jury tegorocznej edycji konkursu Meeting Planner Power Awards doceniło zarówno infrastrukturę i potencjał obiektu, pozwalające na organizację różnego rodzaju wydarzeń, jak i wysokie standardy obsługi realizowanych imprez.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs MP Power Awards, organizowany przez MeetingPlanner.pl, jest skierowany do szeroko pojętej branży eventowej w Polsce. Celem wydarzenia jest wyróżnienie najlepszych projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji projektów specjalnych oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów z branży. W tym roku do grona laureatów prestiżowej nagrody branżowej dołączyło także Warszawskie Centrum EXPO XXI.

Rozdanie nagród odbyło się 25 kwietnia 2014 roku podczas uroczystej gali na Stadionie Narodowym. Wyróżnienie dla Warszawskiego Centrum EXPO XXI odebrała prezes zarządu obiektu EXPO XXI i wiceprezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego - Żaneta Berus, dla której jest to druga statuetka MP Power Awards. W zeszłym roku została bowiem uhonorowana tytułem MP-12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca-Venue.

„Nagroda MP Power Awards to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie podkreślenie roli EXPO XXI na eventowej mapie Warszawy. Myślę, że na popularność obiektu składa się kilka czynników – dogodna lokalizacja, rozbudowana infrastruktura, która sprawia, że ponad 20 000 m² powierzchni dostępnej w obiekcie jesteśmy w stanie zaaranżować niemalże pod każde wydarzenie, a przede wszystkim wysoki standard obsługi. Dzięki zorientowaniu na klienta i elastyczności, obiekt od lat znajduje się na czele listy eventowych lokalizacji stolicy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że konkurencja w ramach kategorii MP Power Venue była bardzo duża – Warszawa się rozwija, przybywa więc też ciekawych miejsc do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W obliczu tych zmian takie inicjatywy, jak MP Power Awards, są szczególnie cenne - pomagają integrować branżę oraz przyczyniają się do podnoszenia standardów obsługi i jakości realizowanych wydarzeń.” - skomentowała wyróżnienie Żaneta Berus.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij