Sue Frogley globalnym dyrektorem ds. handlowych w SMG

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sue Frogley globalnym dyrektorem ds. handlowych w SMG

Sue Frogley dołączyła do grupy Starcom MediaVest na nowo utworzonym stanowisku Globalnego Dyrektora ds. Handlowych.

Sue Frogley będzie współpracować z wszystkimi klientami globalnej sieci SMG, określając strategiczną wizję połączeń i akwizycji oraz strategię inwestycyjną, a zakres jej obowiązków będzie obejmować rozbudowywanie potencjału handlowego i generowanie przychodów z usług. Frogley pomoże określać i tworzyć nowe modele i transakcje handlowe w celu zwiększenia dywersyfikacji i tworzenia nowych źródeł przychodów. Frogley będzie pracować w Londynie i podlegać bezpośrednio Laurze Desmond, Global CEO SMG.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sue Frogley przechodzi do SMG z firmy Dentsu Aegis Media, w której ostatnio zajmowała stanowiska Prezesa ds. Działalności Handlowej. Na tym stanowisku odpowiadała za prowadzenie wszystkich negocjacji handlowych oraz rozwój działalności handlowej na szczeblu globalnym, zajmując się zarówno nowymi, jak i dotychczasowymi klientami. Wcześniej, Sue Frogley zajmowała stanowisko Dyrektora Finansowego w firmach Aegis Media Global i Isobar Global, w których utworzyła platformę handlową umożliwiającą rozwój współpracy z klientami globalnymi, a także wdrożyła szeroko zakrojoną transformację.

- Zważywszy na postępującą globalizację klientów i błyskawiczne zmiany dynamiki rynku, Sue odegra zasadniczą rolę przy podejmowaniu odpowiedzi na potrzeby rynkowe i maksymalizowaniu wartości dla naszej firmy i naszych klientów - mówi Laura Desmond. - W ramach swojej kariery podejmowała się zadań obejmujących tworzenie długoterminowej wartości, budowanie zespołów i wdrażanie innowacyjnych, globalnych rozwiązań handlowych. Sue Frogley pomoże firmie SMG kontynuować realizację strategii rozwoju i budować naszą pozycję na rynku.

Sue Frogley dodała: - W trakcie mojej kariery, firma SMG zawsze się wyróżniała i ustanawiała standardy, jako globalna agencja patrząca w przyszłość. Cieszę się, że dołączam do zespołu w tak ciekawych czasach w branży. Jestem zadowolona, że będą częścią zespołu utalentowanych fachowców i przyczynię się do promowania najlepszych na rynku ofert w ramach portfela SMG.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij