BURGER KING kibicował i wspierał polską kadrę siatkówki – teraz przez cały rok siatkarze mogą jeść za darmo!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BURGER KING kibicował i wspierał polską kadrę siatkówki – teraz przez cały rok siatkarze mogą jeść za darmo!

Nie lada wyzwanie i niestandardowe wsparcie dla polskiej kadry u progu finału Mistrzostw Świata w siatkówce zaserwowała sieć restauracji BURGER KING. W finałowy weekend złożyła deklarację - jeśli Polacy wygrają cała drużyna będzie jeść w ich restauracjach w całej Polsce za darmo przez cały rok.

Gorączka Mundialu udzieliła się każdemu – nie tylko kibice ale także sieć BURGER KING dopingowała polskim siatkarzom. W oczekiwaniu na finałowy mecz z Brazylią w wyjątkowym stylu zagrzewała do wygranej. Na swoim fanpage’u w miniony weekend obiecała serwować darmowe posiłki zawodnikom polskiej kadry przez cały rok, od momentu zakończenia mistrzostw – warunkiem było zdobycie tytułu Mistrza Świata. Ponadto dla fanów tego pięknego sportu i burgerów przygotowano niespodziankę. W poniedziałek po finałowym meczu w restauracjach w całej Polsce 100 pierwszych klientów, którzy do godziny 12.00 pokażą na dowolnym urządzeniu specjalnie przygotowaną grafikę lub powiedzą hasło „Polska Mistrzem Świata” otrzyma Whopper Jr gratis.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

King trzymał kciuki za kadrę!

Niesamowitym mecz w katowickim Spodku i wygrana polskich siatkarzy z Brazylią 3:1 po 40 latach jest dowodem świetnej gry, ale także jak wiadomo nie od dziś mocnego wsparcia ze strony kibiców. W kibicowanie angażują się również marki takie jak BURGER KING® - solidaryzując się z fanami i przygotowując na ten czas specjalne promocje. Ta dedykowana akcja to jedno w wielu niestandardowych działań, jakie marka przeprowadza regularnie przy okazji różnorodnych wydarzeń własnych i globalnych na całym świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij