Getin Noble Bank nominowany w Konkursie Biuletynów Firmowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Getin Noble Bank nominowany w Konkursie Biuletynów Firmowych

Kwartalnik pracowników Getin Noble Banku „GO!” ma szansę powtórzyć swój sukces z zeszłego roku i ponownie zdobyć tytuł Biuletynu Wewnętrznego Roku w ogólnopolskim Konkursie Biuletynów Firmowych.

Organizator konkursu, agencja doradcza i wydawnicza Agape ogłosi listę laureatów tegorocznej edycji konkursu 7 października 2014 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs Biuletynów Firmowych Agape jest jednym z najstarszych i najważniejszych wydarzeń branży custom publishing w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych publikacji korporacyjnych i podkreślenie ich roli w realizowaniu strategii i polityki informacyjnej firmy. W ubiegłorocznej edycji kapituła konkursu doceniła umiejętności dziennikarskie i edytorskie pracowników Getin Noble Banku, przyznając kwartalnikowi „GO!” tytuł najlepszego biuletynu wewnętrznego. W tym roku magazyn ponownie walczy o zwycięstwo w tej kategorii.

Kwartalnik „GO!” tworzą pracownicy Getin Noble Banku, samodzielnie wybierając poruszane zagadnienia oraz przygotowując materiały redakcyjne i fotograficzne. Tematyka biuletynu obejmuje m.in. aktualności korporacyjne, artykuły edukacyjne i szkoleniowe, a także informacje o inicjatywach wewnętrznych firmy.               Wydawany od 2011 r. magazyn trafia bezpośrednio do ponad 6 tysięcy pracowników Getin Noble Banku i stanowi ważne narzędzie komunikacji wewnętrznej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, a także pełna lista nominowanych znajdują się na stronie organizatora. Laureaci tegorocznej edycji zostaną ogłoszeni 7 października br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij