„School of Stunts” Monster Energy z Rafałem Pasierbkiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„School of Stunts” Monster Energy z Rafałem Pasierbkiem

Profesjonalny stunter motocyklowy Rafał „Stunter13" Pasierbek prezentuje nową serię filmów „School of Stunts", w której tłumaczy podstawy stuntu motocyklowego i tuningu motocykla.

„School of Stunts” to 6-odcinkowa seria wyprodukowana we współpracy z Monster Energy, w której Stunter13 pokazuje, jak zamienić 2 koła w maszynę do stuntu motocyklowego, niezależnie od jej wielkości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rafał Pasierbek jest profesjonalnym stunterem motocyklowym znanym jako Stunter13. Motocykle to całe jego życie, a wszystko zaczęło się, gdy był małym chłopcem. Dostał poobijany motor od dziadka i ,mimo że Rafał ledwo dosięgał nogami ziemi, od tamtej chwili nikt nie mógł go powstrzymać od jazdy po całej wiosce. Gdy miał 15 lat po raz pierwszy zobaczył pokaz stunterski z USA i zdecydował, że chciałby połączyć pasję do motorów z czymś nowym, czym wtedy stunt był w Polsce. Do dzisiaj żyje i pracuje zgodnie z hasłem „Robię to, co kocham, kocham to, co robię."

Dzięki temu nie tylko zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie, ale także cenne tytuły. Stunter13 wielokrotnie zwyciężał w turniejach stuntu motocyklowego w Polsce i na świecie. Jest mistrzem świata Stunt Grand Prix w Bydgoszczy, zwycięzcą Mistrzostw Europy Trix – Exeter w Anglii, Mistrzostw Europy Streetbike Freestyle w 2011 roku, Stuntwars w 2011 w USA oraz Mistrzostw XDL w 2011 i 2012 roku. Obecnie jest sędzią w konkursach stuntowych, organizuje pokazy stuntowe na całym świecie oraz jest ambasadorem firmy Yamaha. Jego wyniki i widowiskowe triki zapewniły mu ogromną popularność w internecie. Jego profile społecznościowe obserwuje ponad 1,5 miliona fanów, a jego filmy na YouTube wygenerowały ponad 90 milionów wyświetleń.

Dojrzewałem do tego projektu 4 lata. Chciałem przekuć swoje wieloletnie doświadczenie w coś, co pomoże na starcie każdemu, kto myśli na poważnie, ale też amatorsko, o stuncie motocyklowym. Wszyscy włożyli dużo pracy i zaangażowania, ale także zabawy w „School of Stunts”. Mam nadzieję, że fani to docenią,” powiedział twórca serii Stunter13.

W serii „School of Stunts" Rafał wraca do swoich początków i pokazuje jak, mając obecną wiedzę, rozpocząłby przygodę ze stuntem motocyklowym. W filmach pokazuje, jak podkręcić motocykl, wykonać wheelie na małym i dużym motocyklu, porządny burnout, i – najtrudniejszy podstawowy trik – stoppie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij