DietMap – interaktywne odchudzanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DietMap – interaktywne odchudzanie

Firma Diet and Wellness przygotowała interaktywny program DietMap, pomagający w procesie odchudzania i wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych. Za stworzenie serwisu oraz zaprojektowanie aplikacji odpowiadała agencja GoldenSubmarine.

Celem programu jest pomoc użytkownikowi w zorganizowaniu i nadzorowaniu drogi do zgubienia zbędnych kilogramów. Założeniem DietMap jest to, aby dieta była indywidualnie dobrana oraz jak najlepiej dostosowana do trybu życia osób korzystających z niej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W pierwszej części programu użytkownik wypełnia test, w którym przedstawia informacje na temat siebie(wzrost, waga, płeć, wiek, tryb pracy, informacje o uprawianych sportach, itp.). Na podstawie jego wyników otrzymuje on spersonalizowane wytyczne dotyczące odżywiania się oraz sposobów na utratę zbędnych kilogramów. Z programu można korzystać poprzez aplikacje dostępne na smartfony i tablety oraz poprzez serwis www.dietmap.pl. Dzięki synchronizacji danych, wprowadzane zmiany są aktualizowane i dostępne na wszystkich urządzeniach.

Zaletą DietMap jest dynamiczność. Jeśli użytkownik zje dodatkowy posiłek, interaktywne narzędzie dostosuje jego kolejne dania, tak, aby dzienny bilans zgadzał z pierwotnym założeniem lub był do niego zbliżony.

Przygotowując program chcieliśmy, aby był czymś więcej niż tylko dietą w telefonie czy komputerze. Chcieliśmy, aby dostosowywała się do potrzeb użytkowników. Dlatego postawiliśmy na dynamikę - mówi Karolina Gruca, Senior account manager w GoldenSubmarine. Dzięki temu, nawet jeśli odchudzający „zgrzeszy”, nie musi od razu rezygnować z diety, tylko wprowadzić do programu odstępstwo i dalej iść zaktualizowanym planem żywieniowym. To jest bardzo motywujące.Nie bez znaczenia jest także to, że podczas całego procesu odchudzania, czuwa nad nami dietetyk, z którym można się skontaktować - dodaje Gruca.

W programie DietMap użytkownicy znajdą szczegółowy opis wszystkich diet, szereg artykułów dotyczących odchudzania, a także forum.  Nieodłącznym elementem są także kalkulatory wagi, BMI oraz zakładka do śledzenia własnych wyników.

Więcej o programie można dowiedzieć się dzięki poniższemu filmowi:

Aplikacja dostępna jest na platformach iOS oraz Android.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij