Awanse w K2 Create

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse w K2 Create

Aleksandra Siwierska awansowała na stanowisko head of client’s operations w agencji K2 Create (Grupa K2). Z kolei Anna Sierakowska-Nikiel objęła stanowisko creative operations’ managera.

Aleksandra Siwierska awansowała w ramach struktury K2 Create na stanowisko head of client’s operations, a do zakresu jej nowych obowiązków należy zarządzanie 10- osobowym zespołem dedykowanym do działań dla platformy Netflix w obszarze komunikacji marki w mediach społecznościowych (obsługa klienta, zarządzanie projektami, strategia, kreacja). Aleksandra Siewierska odpowiada za rozwój osobowy i kompetencyjny członków zespołu oraz realizuje działania, mające na celu wzmocnienie strategicznej komunikacji marki klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Head of clients’ operations to nowe stanowisko w strukturze K2 Create, które podlega bezpośrednio Michałowi Rutkowskiemu, dyrektorowi zarządzającemu K2 Create.

– Netflix to jedna z najszybciej rosnących, najbardziej innowacyjnych, najciekawszych, ale i najbardziej wymagających marek. Żyjemy w świecie permanentnej zmiany, co chwila pojawiają się nowe wyzwania, nowe kanały i nowe narzędzia komunikacji contentowej i socialowej. K2 Create pracuje dla Netflix od momentu wejścia marki na polski rynek w 2016 roku i czujemy się częścią kultury organizacyjnej Netflix. A ta wymaga ciągłego zwinnego dostosowywania planów do zakładanych celów, poszukiwania źródeł kreatywności, produktywności i innowacji. Ola jest chodzącą emanacją dewizy ‘wolność i odpowiedzialność’ i najlepszą osobą do prowadzenia całości działań operacyjnych social marketingu nie tylko na polskim rynku – mówi Michał Rutkowski, dyrektor zarządzający K2 Create.

W zespole awansowała również Anna Sierakowska-Nikiel, która od lutego 2023 roku obejmie stanowisko creative operations’ manager. Jej zadaniem będzie zarządzanie operacyjne pracami zespołu kreatywnego i koordynacja produkcji kampanii w mediach społecznościowych, zgodnie z celami stawianymi przez klienta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij