Butik Cyrkularny Ubrania Do Oddania teraz także w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Butik Cyrkularny Ubrania Do Oddania teraz także w Krakowie

Już w najbliższą sobotę, 28.01.2023 roku w godzinach 12.00-16.00 będzie miał miejsce event oficjalnego otwarcia Butiku Cyrkularnego w Galerii Krakowskiej. To pierwszy sklep marki Ubrania Do Oddania w Krakowie i jedenasty na mapie Polski.

Oficjalne otwarcie Butiku Cyrkularnego w Galerii Krakowskiej

Butik Cyrkularny w Galerii Krakowskiej został otwarty pod koniec zeszłego roku, ale oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na ostatni weekend stycznia 2023 roku. Z okazji eventu otwarcia w dniach sobota, 28.01 i niedziela handlowa, 29.01 na gości czeka specjalny rabat -20% na cały asortyment.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O 14.00 w Butiku Cyrkularnym w Galerii Krakowskiej odbędzie się rozmowa Angeliki Witek, twórczyni konta Anndzikk z Eweliną Spytek, dyrektorką sprzedaży detalicznej Ubrania Do Oddania i Butik Cyrkularny na temat odzieży używanej. Spotkanie dotyczyć będzie kwestii związanych z modą cyrkularną, zmian na rynku odzieży używanej i postrzegania sklepów second hand, a także zalet drugiego obiegu.

Butik Cyrkularny w Galerii Krakowskiej znajduje się na 1. piętrze. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09.00–22.00 i w niedziele 10.00–21.00.

Szeroka idea cyrkularności

Idea cyrkularności przyświeca całemu konceptowi Butików Cyrkularnych, również wyposażenie sklepów w 80 procentach pochodzi z materiałów z odzysku – meble i dekoracje przetworzone są metodą recyklingu lub upcyclingu. Wykorzystane zostały także płyty CD, gazety, ozdoby czy ubrania, które już nie nadawały się do wprowadzenia do drugiego obiegu.

W każdym Butiku Cyrkularnym znajduje się również specjalny box na ubrania, obuwie i akcesoria, do którego można oddać zbędne rzeczy i dać im drugie życie. Za każdy kilogram zebranych tekstyliów marka Ubrania Do Oddania przekazuje złotówkę dla wybranej fundacji charytatywnej. Do tej pory na konta podmiotów NGO trafiło już ponad 1 350 000 zł.

Butiki Cyrkularne w Polsce

Butiki Cyrkularne to sklepy z używaną odzieżą stworzone przez markę Ubrania Do Oddania. Sklepy obecne są w jedenastu galeriach handlowych: w Warszawie (Złote Tarasy, Westfield Mokotów, Galeria Młociny), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Handlowe Avenida i Posnania), Katowicach (Galeria Katowicka), Łodzi (Port Łódź), Bydgoszczy (Centrum Handlowe Focus i Zielone Arkady), a teraz także w Krakowie (Galeria Krakowska).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij