BGK organizuje koncert charytatywny „Stay Together” na rzecz Ukrainy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BGK organizuje koncert charytatywny „Stay Together” na rzecz Ukrainy

Bank Gospodarstwa Krajowego nadal okazuje solidarność i zapewnia wsparcie naszemu wschodniemu sąsiadowi. Tym razem organizuje koncert charytatywny „Stay Together”, podczas którego będzie można wpłacać pieniądze na pomoc dla Ukrainy.

Koncert „Stay Together” odbędzie się 24 lutego 2023 r. w G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem – w rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie. Na scenie wystąpią gwiazdy z Polski i Ukrainy m.in. Muniek Staszczyk, Grzegorz Hyży, Sound’N’Grace, Ira, Mała Armia Janosika, Jan Borysewicz, Michał Urbaniak, Maks Barskih, Mr. Peltek, Nastya Kamenskich, Nadya Dorofeeva, Odyn V Kanoe, Anna Trinche, Julia Belei, Haydamaky.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Koncert będzie okazją, aby wpłacać pieniądze dla Ukrainy na specjalnie utworzone konto: 91 1130 0007 0080 2394 3520 0002 (tytuł przelewu: Wsparcie dla Ukrainy, odbiorca przelewu: Narodowy Bank Ukrainy). Środki trafiają bezpośrednio do NBU, który przeznacza je na niezbędne wydatki humanitarne i wojskowe.

– Ukraina wciąż potrzebuje pomocy, teraz nawet bardziej niż na początku wojny. Pokazaliśmy już, że potrafimy się zjednoczyć dla ważnego celu. Chcę za to podziękować i zachęcić do dalszego wsparcia. Spotkajmy się razem na koncercie <<Stay Together>>, podziękujmy sobie wzajemnie za dobro, które niesiemy naszemu wschodniemu sąsiadowi i nie bądźmy obojętni – mówi Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes BGK.

W zeszłym roku BGK również zorganizował koncert charytatywny dla Ukrainy. Wydarzenie odbyło się w prawosławny Poniedziałek Wielkanocny na pl. Piłsudskiego w Warszawie i było wyrazem hołdu dla ukraińskich kobiet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij