Węgierska agencja Growww Digital dołącza do grupy Bluerank

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Węgierska agencja Growww Digital dołącza do grupy Bluerank

To największa inwestycja firmy w historii i pierwsza wykraczająca poza granice Polski. Węgierska agencja dołącza do grupy Bluerank obok Full Stack Experts.

Bluerank i Growww Digital połączyło członkostwo w CEE Digital Alliance. To sieć piętnastu wiodących agencji digital marketingu z Europy Środkowo-Wschodniej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Znamy się i wiemy, że łączą nas style myślenia, działania i partnerski sposób współpracy z klientami. Growww Digital wnosi do grupy Bluerank coś jeszcze, mam na myśli profesjonalny zespół, czyli wartość, którą cenimy najbardziej. Dołączenie do grupy kolejnego podmiotu, potwierdza nasz status branżowego inwestora. To kolejny krok na drodze rozwoju, w tym nowych i coraz lepszych usług oraz zwiększania obecności na zagranicznych rynkach – mówi Maciej Gałecki, CEO w Bluerank.

Bluerank ma w portfolio klientów wiele międzynarodowych marek, dla których pracuje w Polsce i zagranicą. Poszerzając grupę, zyskuje przewagę na rynkach czeskim, słowackim i węgierskim w porównaniu do podmiotów, które nie mają tak silnych kompetencyjnie struktur na każdym z tych rynków.

– Znaleźliśmy idealne dopasowanie z potężnymi efektami synergii, które wspierają misję naszej firmy – mówi Szabó László, managing partner w Growww Digital.

Groww Digital dołącza do grupy spółek Bluerank, w której jest również Full Stack Experts, partner sprzedażowy technologii Google Marketing Platform.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij